Přejít na obsah

ALARM


semes

Doporučené příspěvky

Pred 3 týždňami som kúpil fábiu r.v. 2001 , s autom žiadne problémy až pokiaľ som nedal namontovať autorádio Sencor v autorizovanom servise . Odvtedy nepravidelných intervaloch sa mi pustí alarm . Ten alarm by mal byť originál , ovláda sa diaľkovým ovládačom čo je na kľučí . V servise mi hovorili že vraj fábie sa nedodávali s originál alarmom . Môže byť príčina púšťanie alarmu namontované autorádio ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred 3 týždňami som kúpil fábiu r.v. 2001 , s autom žiadne problémy až pokiaľ som nedal namontovať autorádio Sencor v autorizovanom servise . Odvtedy nepravidelných intervaloch sa mi pustí alarm . Ten alarm by mal byť originál , ovláda sa diaľkovým ovládačom čo je na kľučí . V servise mi hovorili že vraj fábie sa nedodávali s originál alarmom . Môže byť príčina púšťanie alarmu namontované autorádio ?

Rádio to může dělat, pokud má nějakej odběr i ve vypnutým stavu. Zkus ho odpojit (stačí vytáhnout pojistku) a uvidíš jestli to přestane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak sa alarm ovlada dialkovym v kluci, neznamena to ze je original....Tiez viem dorobit alarm kde nieje a aby isiel ovladat klucom. Napr. Mercedes Benz C200 s elektronickym klucom.

Alebo sa da aj upravit alarm aby isiel ovladat origo klucom.

Podla mna to chce len prekontrolovat zapojenie a urobit tam mensie upravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host kunikosita

Většina alespoň trochu slušných alarmů dokáže nějakým kódem nahlásit zdroj vyvolaného poplachu, tak bych určitě začal tímto. Tzn. zjistit o jaký alarm se jedná a pak k němu sehnat nějaký manuálna netu, pokud se jedná opravdu o originál je možné ty zdroje vyčíst diagnostikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se samovolným spouštěním alarmu mám problémy úplně stejné, vždy se problém objeví, několik dní zlobí a pak dá zase na půl roku pokoj. Už se chystám na vyčtení důvodu vyvolání alarmu z jednotky. Tak doufám, že to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...