Přejít na obsah

(OI) divny zvuk v prevodovke


Majro

Doporučené příspěvky

Nazdar chlapi...mam taky problem pravdepodobne s prevodovkou.Skusim opisat.Ked nastartujem auto a necham na volnobehu tak akoby z prevodovky vychadzal taky strngotavy plechovy zvuk.Po zmacknuti spojky sa ten zvuk strati a uz som aj skusal ked pritlacim rukou jemne na ten plechovy kryt naboku prevodovky,tak sa tiez strati.Aj rychlosti mi tam idu tazsie radit,tak stuha,hlavne 5,tu tam treba niekedy doslova zatlacit.

Spojka,pritlacak a lozisko boli menene pred dvoma mesiacmi,olej v prevodovke pred mesiacom.

Jedna sa o skodu octaviu,1,9 TDI,66 kW,ALH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chlapi...mam taky problem pravdepodobne s prevodovkou.Skusim opisat.Ked nastartujem auto a necham na volnobehu tak akoby z prevodovky vychadzal taky strngotavy plechovy zvuk.Po zmacknuti spojky sa ten zvuk strati a uz som aj skusal ked pritlacim rukou jemne na ten plechovy kryt naboku prevodovky,tak sa tiez strati.Aj rychlosti mi tam idu tazsie radit,tak stuha,hlavne 5,tu tam treba niekedy doslova zatlacit.

Spojka,pritlacak a lozisko boli menene pred dvoma mesiacmi,olej v prevodovke pred mesiacom.

Jedna sa o skodu octaviu,1,9 TDI,66 kW,ALH.

Ked ti môžem poradiť skús ju dať čo najskôr von a skontrolovať či sa v nej niečo nepovolilo, už som mal taký prípad, lebo ak to necháš tak, určite ťa neminie kúpa novej prevodovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...