Přejít na obsah

Klapani pri startu motoru


Zdenal C.

Doporučené příspěvky

Zatim to vypada, ze se temer "vyparilo" a prijde mi, ze ted motor slape plynuleji (od te doby co je takova zima :) ). Olej zkontroluji pozdeji, jestli se neco ztratilo. Kazdopadne pristi tyden prezout a bude klid, alespon zjistim, jestli nemam uz loziska na ceste do vecnych lovist, protoze moje dosavadni letni Barumky huci tak nehorazne, ze vsechny ostatni pazvuky jsou nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

ahoj,potreboval bi som pomoct a je toho viac.mam oktaviu 1.9 tdi 110k rok 2001 kombi najazdene 160tis. ,po starte citim ze sa cele auto jemne chveje je to citit aj na volante,ale auto nedimi.a mam obrovsku spotrebu v meste to mam za 10l,vimenil som vahu vzduchu sice nie za orginal ale novu a stele to iste,a pocujem turbo aj ked ta ticka s turba sa hibe bez problemou,vybral som cele turbo rozobral vycistil(bolo ako nove vsetky klapky bez problemu )sice to auto nesetrim ale je viditelne citit ze sa turbo zapne ked mu pridam,nemislim zebi to malo bit takto citit.a na throtle body mam olej,mimichodom pri poslednej vymene oleja som nalial 4.5litra 10w40 texaco, tak ja neviem prosim POMOCCCCCCC

Editováno: , autor: marecko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevim,menili mi ich minuly rok auto startuje bez problemou skoro bi som povedal ze as velmi mali tuk aje nastartovane,akurat ked mu pridam tak mu to jde trochu pomalu,a furt je sliset turbo mezi prvnim a druhim rychl.stupnem,z EGR mi furt tlaci olej tak ja neviem,inak diki za odpoved,ako som tu uz niekde povedal ja zijem v anglicku a tito mechanici niesu normalny,bol som na compe a jedine co mi vedeli povedat ze mam vysoki tlak v turbe ale ako to odstranit tak to nikto nevedel naozaj sa tu nemem na koho obratit a orginal anglicky skoda dealer je povedal bi som a to neprehanam na vase pomery a moje o takych 800% drahsi tak prosim o pomoc vas ,a este uz som objednal vag software a kabel usb na vlastnu diagnostiku s pc,aj ked tomu vela nerozumiem mam to auto rad nechcel bi som onho prist kvoli nejakej blbosti

Editováno: , autor: KaJe
Necituj předchozí příspěvky!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...