Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

tak panové já měl pick upa ve favoritu a i v něm se dalo dělat věcí. je fakt že má tehdejší přitelkyně měla 165cm a já 180cm ale když to přišlo tak to přišlo. pravdou je že jsem měl odřené koleno ale jinak pohoda

jo jo jo příroda si nevybírá. ve Fábítku jsem to ještě neskoušel ale až bude ským tak jsem na to zvědavej. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to je jen na chvilku, jelikoz ve ctvrtek ji bolelo brisko, tak jsme jeli do nemocnice najednou bum -rekli, ze musi na sal a operovat--to byl sok-ten vecer jsme chteli do bazenu..2.5 hodiny ji operovali a pak rekli zavolejte tak jsme volali znamemu doktoru a nakonec tam volal a konecny vysledek -cista v deloze vzali kousek vajecniku...uz je bez hadicek a vsech tech sracek druhy den rekli, ze kdybych ji privezl rano bylo by pozde....je to desny-musime si zdravi vazit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci (a děvčata samo taky) hlavně zdraví ať slouží, vše ostatní je tralala -_-

Jinak k tomu původnímu tématu, ze začátku, když jsem měl Fabii jako novou bych na podobně laděné otázky nejraději odpověděl slovy klasika: dá se, ale jedině přes přední blatník :D

No, dnes už to tak černě nevidím, ale nutno říct, že s pohodlím a velkorysostí vnitřního prostoru u Felicie nebo Favorita se to tedy srovnávat nedá ani omylem. Tam bylo hej, ve Fabii je v tomto směru trochu ouvej :) Nejvíc ze všeho mě asi sejří to boční vedení sedadel, je to jako ležet v rýně a navíc mě tam i silně zavazí středový tunel a ta dovnitř hrozně vyboulená palubka. Vše je sice kvůli bezpečnosti, no ale v tomto ohledu opravdu nebylo na zlatou Felicii nebo Favorita, ty toho pamatovali... ;) No ve Fábii jsem to zkusil jednou, no a příště raději v posteli... :D

BTW: zkoušeli jste se někdy vyspat v autě třeba při daleké cestě k moři? Já tedy ano, ale ve Fabii jsem byl dolámaný jako paragraf, opět bych jen zamáčknul nostalgickou slzu při vzpomínce na Favo a Feldu.... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm podle mě když spíš na předních sklopených sedadlech tak to nikdy není moc dobrý...spal jsem (při dalekých cestách ;) ) v Cliu,Oktávce II,Fabii,Picasu...a vždy jsem vystoupil rozlámaný... :( V jediných dvou autech v kterých jsem se fakt vyspal a cítil se svěží byl Hundai H-1 a Renault Trafic...ale tam jsme měli v zavazadlovém prostroru regulérni postel s peřinama.. :t Občas to jen oproti normální posteli poskakovalo ale jinak luxus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2George: Nj proto tam dokážeš dělat věci které se ti zachcou...protože podle fotky vážite oba dohromady i s postelí 50kg  :smich:

Jeste pridej 100kg a budes na spravne hodnote..

No neni to tak hrozne...sice jsem trochu ohlej,ale dobry ;)

Ale ted jsem bez pritelkyne.... :(

ta na foto ma uz 15?

:w00t1::smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2George: Nj proto tam dokážeš dělat věci které se ti zachcou...protože podle fotky vážite oba dohromady i s postelí 50kg  :smich:

Jeste pridej 100kg a budes na spravne hodnote..

No neni to tak hrozne...sice jsem trochu ohlej,ale dobry ;)

Ale ted jsem bez pritelkyne.... :(

ta na foto ma uz 15?

:w00t1::smich:-_-

19.... :p tady jeste jedno foto my na parbe...

post-6-1145207071.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...