Přejít na obsah

Sex ve Fabii


peetr

Doporučené příspěvky

No vono kdyz uz to delas v Olouchovi, tak uz ty spalky to zas tak nevytrhnou  ;)  Ale musel to bejt mazec  lol  :prc:

No mazec to jistě byl a dnes by se na to už nejspíš oba vysr... Ale v -nácti s první károu se to dalo skousnout a dodnes mají oba aktéři zážitků kopy a kamarád má aspoň pár historek k dobru, když se sejdeme na nějaké té pánské jízdě :D-_-

BTW: dovést si koc domů, kde máš k dispozici letiště, to dokáže každý trouba, tedy snad téměř každý, ale v terénních podmínkách.... :t

To si myslim, ze z toho musej bejt zazitky. Ja kdyz to prvne praktikoval v aute v poli vedle kukurice, taxem pak pri couvani zpatky na cestu sjel do skarpy pravym zadnim kolem, jaxem mel zazitky lollol Rana jako krava, ale zase sem vyjel dopredu a autu se nic nestalo, ale asi by mi to uz znova tu noc neslo :D

Btw jednou sem si to slapal na kole do Prokopskyho udoli nahoru na Devin kolem hrbitova (mozna prazaci budou znat) a za hrbitovni zdi na ty skale stalo cerveny Favo, asi ve 2 odpoledne, zaroseny okna a pohoda. Kdyz sem projizdel okolo a razantne zatukal na okynko (proste mi to nedalo :D ), nekdo z toho za mnou vykouk a zacal hrozne rvat - tak rychle sem na tom kopci jeste nebyl lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW: dovést si koc domů, kde máš k dispozici letiště, to dokáže každý trouba, tedy snad téměř každý, ale v terénních podmínkách.... :t

100% pravda, sex v aute je nieco ine ako na manzelskej posteli a podla mna to ma stale svoje caro, povedzme aj ked uz s priatelkou nazivate v jednej domacnosti, rozdat si to v aute niekde na rusnom mieste dost ozivi vzajomny vztah :prc:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy bych nevěřil co jde v tý fábii dělat.... pak že to není velkoprostorový auto :t  :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo-->

Pokud nemas velkoprostorovou maminu lol

no ja tiez nie, ale viete ako sa hovori: "V zime zahreje a vlete je pod nou pekny chladok :smich: "

:smich::smich::smich::prc::prc:

v zimě občas i mám nastartováno, ale občas to nechtěně jde přez zubi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy bych nevěřil co jde v tý fábii dělat.... pak že to není velkoprostorový auto :t  :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo-->

Pokud nemas velkoprostorovou maminu lol

no ja tiez nie, ale viete ako sa hovori: "V zime zahreje a vlete je pod nou pekny chladok :smich: "

:smich::smich::smich::prc::prc:

v zimě občas i mám nastartováno, ale občas to nechtěně jde přez zubi

přes zuby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v zime je to sukanie naozaj dost neekologicke kedze treba pritapat :D ale ta romantika, pozriete cez zamlzene okno a tam krasna zasnezena priroda, cisty Mrazik :smich: no takto demontovat som este neskusal, ale teraz sa mi pritrafila dost vysoka takze budeme s priestorom musiet nieco robit :D

to Schlumpf: hodis fotky ako to bude vyzerat alebo priamo s aktom? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo stále nevěří, že to jde, mohl to vidět v pátek na ČT1 v Poslední sézóně:-) Sice nevím jak to stihli za průjezd myčkou, ale....

Spíš ta chuděrka fabia přišla o lak. Jestli to točili tak aspoň dvě hodiny a celou dobu ty kartáče šudlali auto..... :D

Jinak sex není problém, když se tam poskládám já a to jsem 2 metrová opice, tak to přeci nemůže být problém pro nikoho :D:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo stále nevěří, že to jde, mohl to vidět v pátek na ČT1 v Poslední sézóně:-) Sice nevím jak to stihli za průjezd myčkou, ale....

Spíš ta chuděrka fabia přišla o lak. Jestli to točili tak aspoň dvě hodiny a celou dobu ty kartáče šudlali auto..... :D

Jinak sex není problém, když se tam poskládám já a to jsem 2 metrová opice, tak to přeci nemůže být problém pro nikoho :D:smich:

Ty jo tady sou všichni dvoumetrový opičky :p taky mam 193 cm :D sem hrozně rád že se do tý fabky vejdu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo stále nevěří, že to jde, mohl to vidět v pátek na ČT1 v Poslední sézóně:-) Sice nevím jak to stihli za průjezd myčkou, ale....

Spíš ta chuděrka fabia přišla o lak. Jestli to točili tak aspoň dvě hodiny a celou dobu ty kartáče šudlali auto..... :D

Jinak sex není problém, když se tam poskládám já a to jsem 2 metrová opice, tak to přeci nemůže být problém pro nikoho :D:smich:

Ty jo tady sou všichni dvoumetrový opičky :p taky mam 193 cm :D sem hrozně rád že se do tý fabky vejdu :D

To tě lituji, já se svýma 200 cm mám co dělat :-/ Pamatuji si na autoškolu, když mi tenkrát učitel říkal, že pro mě jedině ávia, nebo žigulik :D:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem oproti Vám, pánové, se svými 178cm, docela žabař, ale ani tak nemůžu říct, že by vnitřní prostor Fabie byl něco extra, byť by se tam člověk chtěl jen vyspat, třeba na dlouhé cestě k moři <_< Asi to bude tou mou začínající vaničkou, jinak si nedokážu vysvětlit, proč jsem z Fabie vždy dolámanej jak paragraf, ikdyž se tam s partnerkou o nic nepokouším... :D:t To kolega, který jezdí často do přírody kempovat, na tramp s bicykli, loděmi atp. si speciálně pro tyhle svoje koníčky pořídil starší Mondeo v kombiku a používá jej i místo stanu :) Tam když šoupne přední sedadla dopředu a zadní sklopí, vznikne mu krásná a rovná (sou)ložná plocha délky 220cm a tomu už říkám letiště, tam se dá dělat věcí... :D-_-

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...