Přejít na obsah

predni maska - lakovani, folie, plasti dip


Kademar

Doporučené příspěvky

Dip je hodně drahej a nevím nevím, jak by si poradili s uděláním pouze horní části, když tam není žádná hrana... Hele stačí perfektně odmastit a koupit ne tu nejlevnější flii, v každé lepší reklamní firmě co dělá polepy aut Ti poradí co na chromu bude držet a rozhodně kupte všichni co o tom uvažujete folii tak, abyste to polepili v kuse, napojování je fakt hoooodně vidět a je to horší než lepší. Na tom efektu nic neušetříte  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdar borci, chtěl jsem se vás zeptat co si myslíte. Kdybych si nechal potáhnout masku černou, matnou folii. Jestli by to ladilo k autu a nebo jí mám nechat stříbrnou. 

 

Je potřeba před potažní folie sundat přední znak?

 

Nemáte někdo náhodou stejnou barvu oktávky s již černou maskou pro představu?

 

Díky 

post-94687-0-38404400-1445093988_thumb.j

post-94687-0-39919300-1445094616_thumb.j

Editováno: , autor: Robie_08
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na téhle barvě jsem to ještě neviděl. Vzhledem k tomu, že máš světlou barvu auta, tak maska bude výraznější. Asi bych k tomu pak udělal i zrcátka, aby to vypadalo jako black paket. Jinak já jsem laboroval s foliema a nakonec jsem zjistil, že origo je nejlepší řešení (mám ale tmavé auto)... Jinak znak nemusí jít dolů, pokud to udělá někdo,kdo s foliema dělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar borci, chtěl jsem se vás zeptat co si myslíte. Kdybych si nechal potáhnout masku černou, matnou folii. Jestli by to ladilo k autu a nebo jí mám nechat stříbrnou. 

 

Je potřeba před potažní folie sundat přední znak?

 

Nemáte někdo náhodou stejnou barvu oktávky s již černou maskou pro představu?

 

Díky 

 

Matnou černou mám jak masku tak kapotu bohužel pro tebe mám červenou barvu. :kol-32: V tvém případě se z masky a rámečku stane jedna velká černá optická díra. Mohu ti poradit to co jsem si dělal já a to vzal jsem si fotku svého auta a vykreslil jsem si jí v základním programu Windows a to v malování. Dle toho jsem se rozhodoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se říká že ta černá se hodí ke každý barvě tak zrovna u týhle to vidím podobně jak píše Sniper_2003. btw po srážce se srnou sem přišel o svou černou masku i s haupnou. No, nová haupna už je na autě ale byla i s maskou ale pro FL. Včera měl dojít balík s maskou před FL ale soudruzi s pošty udělali někde chybu a zůstala viset v Praze, jak přijde tak se bude měnit ale ještě před tím nastoupí na řadu viz foto kol117

post-46170-0-16036400-1445113428_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Stringo za navrh, ale mate pravdu asi by to na te světle barvě bylo jako pěst na oko. Nebo me napadla varianta. Jestli se dělají folie ve stejne barvě jako je auto, tak ji nechat protáhnout a nebo nechat nalakovat, coz by byla asi ta dražší varianta a nebo ji proste nechat, tak jak je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nov laku to vypadá celkem dobře na všech barvách. Fólie se dělají ve spouště barev ale ne v odstínech a už vůbec ne metalické barvy, nebo tedy prostě se netrefíš do těch barev co jsou lakovaný auta. Lakovat to je drahá paráda...navíc to musíš pro lak připravit. Za mě jsem došel k názoru že tak jak to je z výroby je to pěkné a nemá smysl něco dál vymýšlet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to drahé když to někomu dáš dělat. Samozřejmě to je 1500 bez toho aby se s tím připravoval, prostě to přelakuje a za rok se to začne loupat... Sám osobně bych to nedělal. Dělal jsem si interiérové listy a kdybych věděl jaký bude výsledek, dal bych je láknout lakýrovi, ne že by to nebylo pěkné, ale není to úplně tak jak bych si představoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší práce je dostat dolů to pochromování.

Když vezmu jen to odstranění chromu tak to bylo nejmíň pracný a časově nenáročný. Chemickou cestou to bylo dole za pár minut a nebejt ten rámeček tak dlouhej a širokej tak by to ani ty dvě minuty netrvalo a stálo to pár korun (necelou stovku) a lakování necelý čtyři stovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže doladění masky do černé matné pomocí Plasti Dipu proběhlo v úterý. Chtěl sem hrubší povrch tak sem stříkal ze vzdálenosti cca 15-20cm, dneska sem dal staronový znak a s výsledkem jsem max. spokojen. Teď se ještě uvidí trvanlivost :) Mám tam nultou (rychlou základní) vrstvu + dalších 8 tak to snad bude OK. Na auto to asi prásknu až o víkendu. Foto pouze z mobilu.

post-46170-0-91935200-1445510821_thumb.j

 

Edit: Tak se udělalo hezky a maska už je tam :)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...