Přejít na obsah

Zvláštne zvuky z motora + video


warpcore

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

byl asi suchý a ztvrdlý a třením o řemenice vydával pazvuky.

Jak říkám slýchám to často i u jiných aut. Typické kvičení podle otáček motoru. Někdy to dělá při vytočení ve vyšších otáčkách, někdy naopak v nižších otáčkách a ve vyšších to přestane.

U některých je to fakt uši rvoucí :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

Chlapci po výměně těsněné pod hlavou,rozdělovače,napínací kladky ? /nevím proč ji v servise měnily rozvody byly měněné pře 20 000km/, sondy, svíček,klapy začalo po startu pískat a nejen to ale i skřípat v motoru podle otáček motoru. Po nějaké době to pomalu ustane. Ale dělá to i při volnoběhu. A pak to jede úplně normálně a motor pomalu není ani slyšet. Když jsem při tom zvuku oddělal plastová kryt a poslouchal tak největší rachot byl na rozdělovači. Jo jedná se o Octávie I 1,6 55KW. Před opravou to nedělalo.

Jsem už taky na prášky, vrazil jsem do toho bezmála 20 000,- a v servise na mě koukáj tak nějak divně . Poradí někdo aťi jí jim můžu poradit?

Díky Pahrsta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...