Přejít na obsah

Kradeze aut v obchodnych centrach


depesak

Doporučené příspěvky

Silne kafe...ale o Blave som to uz pocul, ze je to tam na dennom poriadku. Co je vsak horsie nez ukradnutie laptopu z auta, je ukradnutia auta celeho. V Blave v tychto obchodnych centrach sa to uz udajne kradne na objednavku. Chces novu A4, X5 atd...zlodeji tam maju urcite svojich ludi (aj medzi SBS), dostanu tip a idu na to...

Ja sa Blave vyhybam zdaleka...snazim sa tam neparkovat vobec a len cez Blavu prechadzam dalej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Silne kafe...ale o Blave som to uz pocul, ze je to tam na dennom poriadku. Co je vsak horsie nez ukradnutie laptopu z auta, je ukradnutia auta celeho. V Blave v tychto obchodnych centrach sa to uz udajne kradne na objednavku. Chces novu A4, X5 atd...zlodeji tam maju urcite svojich ludi (aj medzi SBS), dostanu tip a idu na to...

Ja sa Blave vyhybam zdaleka...snazim sa tam neparkovat vobec a len cez Blavu prechadzam dalej :)

Pokud ho jim jde o vykradení a už jdou po tobě, pak je to snad i lepší než rozmlácený okna :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu lidi, kteří vysednou z auta, odcházejí a zamykají až jsou několik metrů od auta. Někde jsem viděl video, jak dovnitř během téhle chvilky stihnul naskočit chlápek posedávající na obrubníku.

Příbuzný měl dřív Toyotu a taky. Přijel z práce, odešel od auta a zamknul dálkovým. Druhý den dopoledne k němu přišla přítelka a jestli prý mu nevadí, že má odemčené auto. Když šla kolem jeho auta, náhodou si všimla že nebliká dioda. Tak zkusila otevřít dveře a otevřela. Zádrhel byl v tom že auto při zamykání sice zablikalo, ale nezamklo se. Takže je možný, že pár týdnů stávalo jeho auto všude možně odemčené :wacko: Já od té doby co jezdím, mám vždycky ve zvyku zkusit jestli je auto opravdu zamčené než od něj odejdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...