Přejít na obsah

Lanko na otváranie dverí...


Sleep77

Doporučené příspěvky

Tušíte někdo, kde se tan klíč (tisícihran) k povolení zámku dá sehnat, nebo jak se to dá udělat bez povolení zámku? Ve škodovce ho v náhradních dílech nemaj a v jinech servisech, kde jsem byl, taky ne. Mam sundanej tapec a zasekl jsem se na mrtvym bodě. Dík.
Jakej tisícihran máš namysli sem trošku nepochopil.Kde co potřebuješ povolit? ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju povolit ty dva šrouby, který jsou v boku dveří. Mají držet mechanismus zámku, kterej potřebuju posunout tak, abych viděl a dosáhl na místo, kam se má zaháknout lanko. Pak to zase přišroubuju zpět, tak jak to tady lidi píšou. Bez toho je to pro mě asi nadlidskej úkol, protože to lanko se musí zaháknout z jinýho směru, než ze kterýho se k tý díře (do který se zahákne a pootočí) dá dostat. Je to myslim deseti, nebo dvanácti hranej šroub, čimkoliv jinym to strhnu, protože je to mělký a celkem měkký. Nevim jak to popsat, kdyžtak to vyfotim a hodim sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju povolit ty dva šrouby, který jsou v boku dveří. Mají držet mechanismus zámku, kterej potřebuju posunout tak, abych viděl a dosáhl na místo, kam se má zaháknout lanko. Pak to zase přišroubuju zpět, tak jak to tady lidi píšou. Bez toho je to pro mě asi nadlidskej úkol, protože to lanko se musí zaháknout z jinýho směru, než ze kterýho se k tý díře (do který se zahákne a pootočí) dá dostat. Je to myslim deseti, nebo dvanácti hranej šroub, čimkoliv jinym to strhnu, protože je to mělký a celkem měkký. Nevim jak to popsat, kdyžtak to vyfotim a hodim sem.
Jestli máš namysli ty dva šrouby co drží zámek tak to je tisícihran já mám označení od TONA Cr-V M8 a jestli je to co máš namysli tak to musíš koupit v každém lepším železážství já si věškeré klíče kupoval Baumax,Hornbach,Bauhaus a sehnal jsem tam vžy co jsem potřeboval když tak hoď raši to foto.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to bude to co myslis, ja byl v dneska v OBI, ale tam maj jen Torxy a ty mi moc nepomuzou. Zkusim to nejak jeste vymyslet a kdyztak zejtra zkusim Bauhaus. Kazdopadne dik za info, aspon vim, co je to za cislo. Koukal jsem i na www.tona.cz, ale oni tam nemaj napsany ani zadny prodejny, kde by meli zastoupeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahojte,mám na Vás prosbu. Dával jsem RS tapeci, bohuzel jsem nejspis nejak spatne zahaknul u klicky ten hacek, který tam je a zahakuje se za stribrnou klicku co je v tapecu na otevirání dveří. Je to takové lanko,skoro jako na kole u přesmykačky nebo přehazovačky, na konci je takový háček, a přesně v tom spoji kde je to asi nejak zasunuté do toho háčku, nebo přivařené, to nevím jak je se mi to odrthlo a zustalo držet jen na dvou drateckách,coz je opravdu málo vzhledem k síle lanka. Chci se zeptat,co s tim budu muset udělat,co vyměnit,jak postupovat, protože připadá mi že budu muset koupit nový zámek, je to tak,nebo se dá i to lako samostatně vyměnit?

Všem moc děkuju za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Z ničoho nič jedného krásneho rána som sa nemohol dostať von z auta... Jediný sposob ako otvoriť dvere, bol otvoriť okno a otvárať dvere z vonku... samozrejme sa stalo čo som predpokladal... Háčik na lanku to už nevydržal a jednoducho pustil :aggressive: tak som si v škodovke kúpil druhý vymenil ho nahodil opať tapacír dverí a problém stále pretrváva... to lanko je proste o málo dlhšie a neplní svoju funkciu!!!!!!! Vie mi niekto poradiť ako by som ho mohol trošku napnúť? o čo ho mám uchytiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... to lanko je proste o málo dlhšie a neplní svoju funkciu!!!!!!!

Ja som tiež menil to lanko v predných dverách. Dost zlý prístup, ale podarilo sa a mne to otvara tak ako predtým. Podla mna ti predali lanko mozno z ineho typu, alebo tak, lebo ja som to volne nemal a pasovalo OK :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...