Přejít na obsah

Automatické rozsvicení světel


Kovar Pavel

Doporučené příspěvky

Ano, Škodovka rejžuje konečnej prodejce moc ne. Podle druhu objednávky a objemu má rabatní možnosti.

Co jí vím max má prodejce 15% rejže zbytek je cena skobčáka určená pro oficiílní distribuci v ČR.

S tím nic nenaděláš.

A nezapomeň, že když by si ty byl monopolní podejce aut v ČR škodovka má až 80% osobáků, nedělal by jsi nic jiného než rejžoval. Až klesne podíl Škody pod 50% potom se možná něco dít. Ale to mu nevěřim. To se nestane.

Ale jo naděláš já nakupuju na www.cc-autodily.cz super ceny a 100% kvalita výběr.

Můžu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrdzujem, je to origo aj z homologizáciou.

Mne tot funguje už cca rok a spokojnosť. Nemám zapojené osvetlenie značky, cez deň je to aj tak nanič a predpisy to nevyžadujú.

Najradšej by som nezapojil aj zadné koncové svetlá, tiež niesú povinné v rámci denného svietenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

mám taky automatické rozsvěcování světel u FI, nejspíš je to origoš (auto je z bazaru). chtěl bych si k přepínači světel udělat druhý přepínač, který by měl 3polohy, jednou by se automatické rozsvěcování deaktivovalo, jedna by automaticky rozsvěcovala pouze parkovačky (v létě a tak kdy nejsou potřeba H7) a třetí poloha by nechala standartní funkci automatického rozsvěcováni (tj. svítili by parkovačky a i H7). Jen jsem ještě nerozebral tu kabeláž a z manuálu co tu vidím se nějak nevyznám které piny napojit na nový přepínač. Nedělal už někdo něco takového?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to uplně jednoduchý, ale podle mě zbytečný. Deaktivace se dá vyřešit vyndáním pojistky SB55 nebo přerušením vodiče od pojistky. Funkce parkovačky se dá udělat přerušením modrého drátu co jde s BSG do relé, ale na parkovačky se jezdit nesmí,víš o tom? A automat je snad jasnej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Je to uplně jednoduchý, ale podle mě zbytečný. Deaktivace se dá vyřešit vyndáním pojistky SB55 nebo přerušením vodiče od pojistky. Funkce parkovačky se dá udělat přerušením modrého drátu co jde s BSG do relé, ale na parkovačky se jezdit nesmí,víš o tom? A automat je snad jasnej?

Koupil jsem si Fábku a upřímně řečeno mi to denní svícení pije krev - zvlášť teda teď v zimě, kdy zároveň se startováním se mi rozsvítí světla a baterka dostává nepříjemně zabrat. Stejně tak svítim i při pitomým pojíždění nebo na místě než očistím auto od sněhu a námrazy. Potřeboval bych to denní svícení nějak jednoduše odstranit. Nejsem žádnej kutil jenom uživatel, tak se ptám jak to udělat, tak aby fungovalo jenom klasické rozsvícení světel. Stačí z pojistkové skříně vyndat tu pojistku SB 55? Nemáte nějakej nákres na který pozici jí najdu?? Dík

Editováno: , autor: Silverwolf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to pojistka SB 55, alespoň já to tak mám u origo denního svícení. Stačí vyndat a chová se to jako před montáží denního svícení. Potom jen nezapomeň rozsvítit i teď v tomhle počasí potkám inteligenty co jedou na nějaký denní světýlka a jsou prd vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...