Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Nepřeháněj pane....:-)

Sám dobře víš jak si tvé, ale i Petrovy práce vážím a že k Vám oběma chovám v tomto směru úctu. Nevím proč bych Vás neměl chválit, když jste vždy udělali co se po Vás chtělo (a to precizně) a nebo dokonce, když jste mi i pomohli. To se Martine nezapomíná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě sám dobře víš, že nikomu jakožto i Vám nepodlejzám, ale proč někoho nepochválit, když se ví, že to co se chválí je pravda. To je to samé, jako ta potfora přeceda, také dělá pro OC více než dosti, i když si za to nechá platit, ale maká, to zase jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Namalovat rastr....někde mám i šablonu.....a potom tam kde končí řez udělat 5mm díry.....a potom lámací nůž a řezat opatrně.....a tvarovat horkovzduškou......

podle Martasova vzoru jsem to udělal hned jak jsem měl doma oktávečku asi 2 dny akorát jsem to nevrtal jen nařezal a ty prsty jak mě od toho nože bolely auuuu, ale jinak se to dá ;), když Martas viděl můj výtvor tak mě pochválil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle Martasova vzoru jsem to udělal hned jak jsem měl doma oktávečku asi 2 dny akorát jsem to nevrtal jen nařezal a ty prsty jak mě od toho nože bolely auuuu, ale jinak se to dá ;), když Martas viděl můj výtvor tak mě pochválil ;)

jj Henslík to zvládl na 1 :-)

jinak mě se ta dvojkovka moc moc zamlouvala prostě pecka!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle Martasova vzoru jsem to udělal hned jak jsem měl doma oktávečku asi 2 dny akorát jsem to nevrtal jen nařezal a ty prsty jak mě od toho nože bolely auuuu, ale jinak se to dá ;), když Martas viděl můj výtvor tak mě pochválil ;)

J taky uz mam hotovo TADY po vyrezani jsem to zkousel horkovzduskou navohejbat ale moc to neslo ...no nez budu mit poradny IC tak to snad trochu pomuze...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto pěkné ... docela balony na takové auto ... to už to moc asi nepojede.. a o tvrdosti ani nemluvím ... a výbava taky nic moc... :feve: zadní světla a volant .. nic pro mně.. a další věc co by mně štvalo ,že nemá air a ostatní air nefungujou .. což asi v dnešní době jsou air docela povinost... docela to pomůže.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Airbag je funkční .....krom volantu (to už někdo pořešil elegantne ne jen sundat volant a nepořešit zapojení)kde neni a kontrolka svítí proto že má vadný pás řidiče.....bude se měnit........:-)

jinak každého věc ale až na volant kompletně mazel v realu když jsem s tím jel zhruba 30km vzdálenost tak myslím hodně dobré... :-)))musí se dávat hodně pozor na kola na našich silnicích.......

podvozek a jízdní vlastnosti OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...