Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

J taky uz mam hotovo TADY po vyrezani jsem to zkousel horkovzduskou navohejbat ale moc to neslo ...no nez budu mit poradny IC tak to snad trochu pomuze...

šlo to sice jsem byl opálenej taky, ale povedlo se jen mi Mírty řekl až moc pozdě o těch dírkách vrtačkou ;), ale i tak to vypada slušně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přehazov Volantíku u Octavie RS 1 na Volant RS 2 + předělání propojovacího kabelu ......Mrs.

Kdo to proboha prehazoval? vzdyt se z OII vubec nehodi vzhledove do Oct1 ...ten bych daval leda znouze ze jsou FRS/ORS1 nedostatkovy..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si udělal čas i na svojí koktu.....vyměnil všechny filtry včetně olejového a dal new olej Castrol TXT 5W30 a v týdnu byl na STK a vše proběhlo bez problémů.......

kontrola čepů,brzd,světel naprosto OK.......xenony kontroloval jestli naklápějí sice dost rychle ale překontroloval...

denní světla ala MRS ....vůbec nekomentoval asi si nevšíml......:-)

post-208-1208760952_thumb.jpg

post-208-1208760957_thumb.jpg

post-208-1208760962_thumb.jpg

post-208-1208760968_thumb.jpg

post-208-1208760973_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty to určitě neděláš jen pro krásu viď martine ? :) Chtěl sem se zeptat jaké jsou zápory podložek ? Nedělá to nic s nápravou, ložiskama, čepama atd ?

Ahoj....:-)

Takže už jsou namontěné ale s časového nedostatku jsem s tím nejel ale už se těším potom poreferuji....

Ložiska když pudem do důsledku budou více namáhána to každopádně ale nemyslím že extrémě...je to jako když dáš kola s ET a budou koukat :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...