Přejít na obsah

Chiptuning - zkušenosti, rady


phill64

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,chtěl sem se zeptat zda má někdo zkušenosti s firmou Autochip se sídlem v Praze Běchovicích.Myslím že mají ještě pobočky ve Zlíně a v Brně.Nabízejí čip do OII 2.0TDi za 8500.Zvýšení na 170 koní a krouták na 409nm.Můžete mi někdo poradit,nebo jestli víte něčem zaručeném,ale né Cimbu za 16000.To je mašle kterou si mohl dovolit před třema rokama a né ted.Tady je odkaz na ten autochip.http://www.autochip.cz/?p=p_1&sName=hlavni-strana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

V pondělí rozšířím Vaše řady s přetaktěnou Octávou. Výběr byl jasný www.diesel-technik.cz. Chodím už 8 lez kolem jejich billboardu, ale neměl jsem na to auto. Na Faforita to holt nejde :-))

Mám 1,9 77 kW, už teď to na mně jede jak blázen, ale ty spodní otáčky - stále si na to nemůžu zvyknout - občas mne to chípne. No uvidíme, dám vědět pocity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz se ti to nezda at ti vrati penize zpet a da auto do puvodniho stavu--mam sice 1,9tdi a mam chip od bitpower delali mi to v brne a mam misto 105koni-140 a jede to super a mam od nich treti auto a uplne bez problemu-te svezu bydlim kousek od Brna

akolik jsi platil za zvednuti vykonu????dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no, podle mě by ti měli nejdřív oznámit, že to musej nějak technicky prošetřit, bez tvýho vědomí těžko.

jinak já chipoval v záruce a spojku jsem platil ze svýho. osobně nechápu, když ti jedno turbo odešlo, žes to nenechal odladit líp a nechat odejít i druhý, to je pak jasný, že je to servisu už divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má niekto skúsenosť s chipovaním v záruke? Odišlo mi turbo, nové vydržalo 600km a tiež odišlo. V servise majú podozrenie na chip. Môžu mi auto zobrať bez môjho vedomia niekam na merania asi 200km od servisu?

Auto nemusí nikam vozit. Napíchnou to přes net přímo do škodovky a ti to objeví hned... Nemáš šanci, že by na to nepříšli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1,9 TDI DSG. Najazdil som 120tis km. Turbo len pískalo,inak funkčné, tak mi ho vymenili. Druhé vydržalo 28tis km a rozpadlo sa. Dostal som tretie a auto nešlo už priamo zo servisu. Aj som sa vrátil, že nie je všetko OK, auto išlo v núdzovom režime. V inom servise zistili, že niekto mi lepil patexom niečo kde je podtlak, preto auto išlo v núdzovom režime. Snažili sa to dočasne opraviť, kým príde súčiastka. Celý deň im auto v servise chodilo super. Objednali vadný podtlak a že potom len súčiastku vymenia. Natešený som prišiel po auto. Prešiel som 200 metrov od servisu a zase auto nič. Volali mi, že odišlo turbo, ktoré urobilo 600km. Až teraz Škoda začína procedúry, čo je to za auto a tak podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1,9 TDI DSG. Najazdil som 120tis km. Turbo len pískalo,inak funkčné, tak mi ho vymenili. Druhé vydržalo 28tis km a rozpadlo sa. Dostal som tretie a auto nešlo už priamo zo servisu. Aj som sa vrátil, že nie je všetko OK, auto išlo v núdzovom režime. V inom servise zistili, že niekto mi lepil patexom niečo kde je podtlak, preto auto išlo v núdzovom režime. Snažili sa to dočasne opraviť, kým príde súčiastka. Celý deň im auto v servise chodilo super. Objednali vadný podtlak a že potom len súčiastku vymenia. Natešený som prišiel po auto. Prešiel som 200 metrov od servisu a zase auto nič. Volali mi, že odišlo turbo, ktoré urobilo 600km. Až teraz Škoda začína procedúry, čo je to za auto a tak podobne.

tak to je perfektní. Jak to popisuješ, jen potvrzuje kvalitu těch turbín. Někde se psalo, že se dělají v Rumunsku, tak jsem si hned vzpomněl na story, když jsem měl rumunský přístroj zn. Oltcit. Pokud je to s tím Rumunskem pravda, tak ty problémy docela chápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

Do všech koncern.TDI motorů včetně V6TDI se dělaj turba od:

Borgwarner (Arnstadt Německo...mimochodem tato firma dělá i komponenty pro DSG)..tyto turba byli montovány do OII současně i s turbama Garrett(Australská firma),ale továrny maj v evropě v Německu,Rumunsku a Ukrajině...tyto turba byli do 02/2006 a pak poslední dodávané turba by měli být právě ty Honeywell......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...