Přejít na obsah

klesá okamžitá spotřeba na volnoběh


PavelOD

Doporučené příspěvky

Ahoj mám octu TDI 66 kW rv 2004 zhruba 1 rok takže nemám velké zkušenosti, ale co mi přijde divný tak okamžitá spotřeba na volnoběh (když stojím) byla po zahřátí 0,6 l/h (to bylo na jaře a v létě) a teď to začalo klesat a už tam mám 0,4 a dokonce začalo problikávat 0,3 l/h. Přitom se mě zdá že to začalo víc žrat. Poslední spotřeba byla 7.5 l (je teda fakt že jezdím krátké trasy po městě).

Ale ta okamžitá spotřeba je divná, hlavně že to pořád klesá. A taky se mi zdá že je to lenivější.

Na jaře jsem byl za Humlem ten mi proměřoval na váhu vzduchu a naznal že je vpořádku.

Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záleží na teplotě motoru a venkovní teplotě myslim taky trochu podel toho to propočítává, tak jako tak je to jen orientační pokud si přepočítáš spotřebu podle km a dotankování nikdy nebude stejná jako ukazuje palubní počítač (nesedí to ani u AUDI tak mužeš být v klidu) teď je vyšší kvuli chladnýmu počasí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
záleží na teplotě motoru a venkovní teplotě myslim taky trochu podel toho to propočítává, tak jako tak je to jen orientační pokud si přepočítáš spotřebu podle km a dotankování nikdy nebude stejná jako ukazuje palubní počítač (nesedí to ani u AUDI tak mužeš být v klidu) teď je vyšší kvuli chladnýmu počasí

Jenomže jemu klesá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...