Přejít na obsah

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ - PRVNÍ SRAZ ROKU 2010


SERGEJ_3

Doporučené příspěvky

Budu se o to snazit, auto jsem uz zprovoznil vcera. Ale reknu Ti, to byl fofr.

Ve sredu jsem mel na poste jeste balicek z dilama co jsem potreboval k montazi, tak jsem si rikal ze to vse udelam ve ctvrtek. No ale kdyz jsem volal borcovi na tu geometrii , toz mi rekl ze ma plno a ze me veme az za tyden. nebo prej jedno misto by mel ve ctvrtek v 9hod rano. No tak si to dovedes predstavit. Ramena sli ve stredu z lakovny a ja jeste v praci do 15hod. Vyzvednout balicek, prelisovat komplet ramena a do monterek a sup do garaze. Tak jsem to mel za 2,5 hod komplet smontovane a vse se stihlo. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minimalne je zvykem sepsat, kdo dorazi...;)

Kdyz uz se toho nikdo neujal, tak alespon mensi seznamek je tu:

Sergej + slecna

s-talker + slecna

Big.Dane

Luďan

Mr.Zajda

Woody

Bruno128

Hoblik

Dr.Zoidberg

Havirovsky Expresssssss :)

x.luky + kamos

Hanys73

Martin TDi

Milan007

blondakxxx

Jen

woody

Midas

deko

marsal

ramatikl

Royce

folvarcny

maros?

pepohlud

cca 24aut + HavEx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo brácha na to kašle asi mu to vytmavíme příště založit takové téma a nestarat se o to :aggressive: , jinak byl jsem se tam včera podívat a přinejhorším než se sejdeme všeci a domluvíme co a jak tak se dá stát v tom vyhrabaném oválu...když se postávíme všeci na kraj tak kolem nás by mělo projet i další auto ...no a jakmile budeme všeci tak se domluvíme kam se pojedem přeparkovat a možná i vyblbnout ;) , teda tak bych to viděl já alespon .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, srazíme se tam kde bylo původně domluveno a pak se uvidí.....

v Hlučíně je ještě pár parkovišť, kde by se to dalo uskutečnit, jedno je kousek nad tím u Lidlu a jedno je v centru, tež se tam pár aut vleze, ale na blbnutí to není a nejsem si jistý jak to tam vypadá se sněhem a jestli to náhodou není placené. zíta tam jedu za tchyňou, tak to okouknu

post-30493-1263572879_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mohli by jsme vyhlásit soutěž o "nejšpinavější auto prvního letošního srazu" protože já nemyju ani kdyby jste mně prosili a vítez by sice žádný pohárek nedostal, ale mohl by být zde v tomto vláknu oficiálně vyhlášen (konečně mám naději na nějaké uznání lol )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo zajdo jak píšeš tak ty parkoviště by určitě šly, nebo jeste u Big Billy tak , nebo i u škodovky jak je u Shellky tak tam vzadu je myslím taky i velký plac před jejich branou a byla by to i reklama lol , já tam teď už nepojedu...tak to zjistím v neděli kolik je tam místa ;) , jinak s nejšpinavějším autem myslím že bude hodně konkurence...já to taky asi kašlu v té zimě :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...