Přejít na obsah

Navigace DX - zapojení


Doporučené příspěvky

...tj...ale nedal požadavek na USB a SD...připadl mi spíš důraz na DVB-T...

...u OEM DVD to není otázka vkusu, ale nároků jak na zvuk tak i samotnou výbavu a nemyslíš, že i obyčejné 2DIN DVD je na tom co do výbavy lépe než OEM...?

...pokud vemeš cenu, kterou si za NAVI účtuje Škodovka a nějaké značkové rádio za stejnou cenu tak máš dva neporovnatelné přístroje, ale je to opravdu věc názoru...

Editováno: , autor: fancarhifi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mista v kastlíku je dost, o to strach nemám, akorát sem celou akci přehodnotil. Protože: samotnej převodník mě výde když dobře na 3ooo,- a to ještě nemám přehrávač. Takle si koupím přenosnej přehrávač za cca srovnatelnou cenu a můžu ho používát kdekoli např. na dovolené atp a ne jenom v autě, je to škoda že to takle dopadne, když už tam ta navi je, ale co nadělám takle mi to příde jako lepší řešení. Jasně není to tak pěkný v tom autě, ale funkci to splní stejnou... Ovšem jestli najdu lacinější ten převodník, tak du do toho ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16691675.jpg

Než mě začnete kamenovat,prohližel sjem forum a nikde jsem nenašel podobny problem.Dneska jsem koupil navigaci a zapojil jsem 1čku a ještě antenu co je vlevo dole. zadne jine konektory jsem nenašel.a problem je vtom že po zapojeni je stale černá obrazovka a nic se nedeje,at jsou zaple kličky nebo ne stale je černa obrazovka a to vse. jedna se o oktavu rv2000 bez maxidotu.Chybi jeste neco zapojit?? 2jka je asi GPS antena a ostatni čisla nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus kouknout zde http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...amp;hl=navigace

Zapojení napájecího iso konektoru:

Pin 1 - gala

Pin 2 - vypínání zvuku, provoz telefonu

Pin 3 - diganostika, K vedení

Pin 4 - S kontakt ( + ovládaný klíčkem)

Pin 5 - Safe signál proti krádeži - prřipojit na stálé +

Pin 6 - osvětlení

Pin 7 - stálé +

Pin8 - kostra -

V 26-ti pólové svorkovnici je třeba zapojit:

Pin 4 - s kontakt

Pin 5 - signál ABS od levého kola

Pin 18 - signál ABS od pravého kola

Pin 17 - spínač couvacích světel

Pin 5 a Pin18 lze propojit a napojit na napájecí iso konektor na Pin1 - Gala

Editováno: , autor: FilipV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím mam takovej problém mam octavii rok 2002 facelift s 3genem a nevím kam propojit CAN-bus Low a CAN-bus Hig z TMC tuneru pozice 2 pinu a 3 pinu do konektoru T32 zelenej (budíků), aby fungoval maxidot prosím poradtě už sem bezradnej vyzkoušel sem pin 8 a 9 a také 19 a 20 napojit a nic, nebo jestli to ještě musím nějak přes vag nebo jak děkuji za radu

Editováno: , autor: VladaKv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z TMC boxu pin 2 (Can-L) připojíš na T32b(zelená) na pin 9 (B-Bus) a z TMC boxu pin 3 (Can-H) propojíš na T32b na pin 8 (A-Bus). To musí chodit. Mrkni, máš-li Canový TMC tuner, to by byl velký problém. Ten by nechodil...

netuším jak zjistit jestli je canovej mam tmcbox-1J0919894

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj prosím Vás o radu mám takovej problém sprovoznit Maxidot s navi DX

na navi DX nemám štítek co je za kód. je tam napsáno fixou DX A - Flash čeština 2002 Octavia

vagem jsem zjistil :

1U0919887 Navigation BNO 0102 -

Kodovaní 00002 WSC 12345

3B0035186 C Radio BNO 0102 -

Kodování 00405 WSC 12345

k tomu mám TMC tuner ( audi canovej ) 4B1 919 894 B

propojeno :

CAN-L : z Navigace - pin 26 -na TMC na pin 8. z TMC z pinu 2 na T32 ( Budíky zelenej) na pin 9

CAN-H : z Nvigace - pin 13 - na TMC na pin 9. z TMC z pinu 3 na T32 (Budíky zelenej) na pin 8

provedl jsem opětovné i kodování navi i rádia a pak jsem udělal reset Gatewai ( 19 pak kodování na 00006)

a furt nic

v 19 mi hlásí sporadickou chybu : Koncern.dat.sbernice komfortního systému v jednodrátovém provozu.

Mám škodu Octavii 2002 3gen prosím o radu mám ted půjčený VAG tak to chci konečně sprovoznit.

Jakou mám navi canovou nebo necanovou.

Zkoušel sem i kodovat na 00001 ( navi bez TMC tuneru) a dát tam 3drát , a nic

jedine nehlásila se chyba na 19náctce :Koncern.dat.sbernice komfortního systému v jednodrátovém provozu.

prosím prosím o radu už jsem bezradnej

jinak když sem vyhazoval rádio Panasonic, které tam bylo tak tam byl dotažený 2 dráty a končili v konektoru ( jak se dává třídrát) fialovej a fialovej s bílým pruhem, podle barvy PIN 8 a pin 9 T32 z budíku. tak jsem na tyto napojil TMC tuner

nemám multifunkční volant

Editováno: , autor: VladaKv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...