Přejít na obsah

elektricke otvaranie kufra


boorky

Doporučené příspěvky

ahojte chlapi, mam fabiu 1.2ku combi a chcel by som si spravit elektricke otvaranie kufra cize 5. dveri, nebavi ma stale chodit otvarat dvere a tahat tu packu, hlavne cez zimu ked je na kufri kopu snehu a vaha snehu mi hned zatvori kufor, mal by som len jednu podmienku, chcem aby sa dal otvorit zozadu ako na inych autach, cize tym mikrospinacom nad ŠPZ-tkou, vedeli by ste mi poskytnut na to nejake zariadenie popripade aj navod "ako na to" ? za vsetky rady som velmi vdacny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem co presne myslis. ako sa ti otvara teraz kufor?

fabia ma elektricky iba odskok a musis dvere aj tak dvihat sam.

co takto ten sneh omiest? hm?

auta s elektrickym otvaranim kufra tam maju servomotor.

a predpokladam, ze ako vlastnik fabie nebudes robit z pohodlnosti upravu radovo v desiatkach tisic.

inak piestnice sa riesili tu s vysledkom ze seriove.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=81655

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ked mam odomknute auto a chcem otvorit kufor tak musim tahat tu packu u sofera, chcel by som to spravit tak, ze ked mam odomknute auto aby som mohol kufor otvarat zozadu cize pri kufri, mne tam asi chyba ten mikrospinac, neviem ako to tam je konstruovane.

cartmanko: ako ten sneh mam odmiest ked metlicku mam v kufri? a kufor sa vahou snehu ani neotvori?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nějak nepostřehl, že některé výbavy jsou až tak moc očesané :feve:

Když se mi rozbil mikrospínač a musel jsem kufr otvítrat páčkou od řidiče, byl to hroznej opruz, takže tě chápu s tím doděláním

A nenechávej smetáček v kufru, to je jak rozmrazovač zámků v autě do kterýho se nemůžes dostat :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ked mam odomknute auto a chcem otvorit kufor tak musim tahat tu packu u sofera, chcel by som to spravit tak, ze ked mam odomknute auto aby som mohol kufor otvarat zozadu cize pri kufri, mne tam asi chyba ten mikrospinac, neviem ako to tam je konstruovane.

cartmanko: ako ten sneh mam odmiest ked metlicku mam v kufri? a kufor sa vahou snehu ani neotvori?

mat metlicku pri nohas vodica alebo spolujazdca na gumenej rohozi poruke?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...