Přejít na obsah

Columbus za Bolero


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, mám to již za sebou, včetně kódování a vše šlape jak má. Pokud potřebuješ poradit tak napiš.

Michal

Zdravim,

chystam sa vymenit Bolero za columbus len mam problem s montazou. V servise mi povedali, ze SII by mala mat gps v zadnom okne, ale ze to nevedia zistit iba tak ze to vyskusaju..v opacnom pripade vraj ma navigacia strasne zly signal..nevies mi prosim poradit?..je mozne ze je to tam zabudovane?..alebo co by som mal robit? diky

Lubo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

chystam sa vymenit Bolero za columbus len mam problem s montazou. V servise mi povedali, ze SII by mala mat gps v zadnom okne, ale ze to nevedia zistit iba tak ze to vyskusaju..v opacnom pripade vraj ma navigacia strasne zly signal..nevies mi prosim poradit?..je mozne ze je to tam zabudovane?..alebo co by som mal robit? diky

Lubo

Když se podíváš do servisní knížky do přepisu čárového kódu na písmena a čísla a najdeš tam 8L5 tak máš střešní anténu + anténu v okně. Někde tady na fóru byl odkaz na prográmek, který to uměl po zadání celého kódu přeložit do srozumitelné řeči a vypíše ti všechno co v autě je včetně nadstandardního vybavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj.

Začnu trochu zeširoka. Vyměnil jsem Bolero za Columba a a volant za volant s MF ovládáním včetně ovládání telefonu. Původní BT jednotka, která v autě byla, nekomunikovala s Columbusem, tak jsem jí nechal vyměnit za jinou. Chodí to náramně až na jednu maličkost. Originální držák na iPhon přestal dobíjet telefon. Vše je údajně správně nakódované nechal jsem to ještě zkontrolovat jinde a přes to, po zapnutí klíčku cca po 5 vteřinách se na držáku rozsvítí symbol telefonu (telefon se nabíjí) a po cca dalších 10-15 vteřinách symbol na držáku zhasne (telefon se přestane nabíjet).

Nemáte někdo ponětí čím by to mohlo být. Děkuji předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj,potřeboval bych poradit. Mám Superb 2 5/2010,dnes jsem vyměnil Swing za Columbus. Vše funguje,couvací senzory,klima se zobrazují,ale ovládání rádia přes multifunkční volant reaguje jen hlasitost,vypnutí a přepnutí stanic rádia nefuguje. A ještě mi zmizela z maxidotu položka autoradio. Předem děkuji za odpovědi. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba i ve Škoda servisu. Tady na fóru odborníky taky najdeš a udělají ti to levněji než ve Škodovce.

Ve Škodovce taky záleží na tom, z jakého zdroje Columbuse máš. Mě na to přímo upozornili, abych neměl problém se zablokováním rádia, když mi dodělávali dobíjení telefonu a hlasové ovládání rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se pokyny zobrazují. Někdy je lepší v nepřehledném terénu sledovat pokyny na maxidotu, než na obrazovce columbusu. Na maxidotu se pokyny zobrazí po zadaní trasy v navigaci. Nehledě k tomu, že na maxidotu ti pojede navigace a na columbiu třeba DVD. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Pozdravujem chlapi, mam podobny problem, v Octavii RS 12/10 som vymenil bolero za columbus a nie je kompatibilny s maxidotom, multifunkcnym volantom a nejde zvuk. (ostatne zalezitosti ako telefon som neskusal)

podla vsetkeho by som mal mat verziu V7 2011.

viem to vyriesit sam? co mi k tomu treba? pripadne kolko ma to vyjde u niekoho, kto to vie spravit ?

Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, takze, dnes som bol za manikom a spojazdnil mi navigaciu, vsetko funguje ako ma, ide multifunkcny volant, informacie sa vysviecuju na maxidote, no je tu velky problem - nejde mi este sound system, snazili sme sa nahrat kody asi 2 hodiny, no bez vysledku, .. chlapik spominal, ze s velkou pravdepodobnostou treba zmenit gateway .. bolero fungovalo ako ma, no columbus nehraje .. pri montazi sme skusali este dalsie 3 columbusy ktore su funkcne, takze vylucujem moznost ze moj by bol nefunkcny. Viete mi niekto poradit? (pre info. moja naci je vyrobena 1/2011)

Vopred dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahoj, mám S2 03/2013 2.0 tdi, rádio Bolero bez Bluetooth, multifunkční volant, maxidot.

Rad bych si do nej koupil columbuse a bt jednotku abych mohl používat hf. Jenže je to moje první skodovka a tady na fóru se píse o hrozne moc jednotkách a já se v tom ztrácím .

Muže mi sem prosím někdo poradit jakou tu jednotku k tomu mám dokoupit?

Používám tyto telefony:

iPhone 5

Samsung s4

Blackbery

Klidně i od někoho koupím, kdyby někdo měl.

Děkuji moc za kazdou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...