Přejít na obsah

Svieti kontrolka hladiny kvapaliny ostrekovačov


Jano68855

Doporučené příspěvky

Este predtym ako ho vyberies tak skus do prazdnej nadrzky naliat asi 3l horucej vody... Nemyslim vriacej ale horucej ( ja som dal taku ze ked som to lial z obycajnej plastovej flase od mineralky tak som to len len

vedel drzat kvoli teplote v holych rukach) a tym ocistis kontakty na ktore sa vraj chyta mastnota hoci ja nechapem odkial.

Ja som tento problem takto odstranil a vsetko bezi dalej ako nove. Za pokus to stoji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prohledej moje příspěvky, vysvětloval jsem to tady dlouze a psát znova to nebudu.

Horká voda to nespraví, není to mastnota, je to oxidace a souvisí to i z teplotou... ale jinak...přes změnu merného odporu kapaliny

tento dotaz je zde každou zimu x krát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ono je to závislé, jestli ty světla svítí??? Takže když mam dení svícení udělané na mlhovkách a budu potřebovat si setřít okno, tak to nebude stříkat na světla , ale jenom na okno??? To by bylo totiž celkem fajn, že by to ostřikovalo akorát když budu svítit hlavníma světlama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak doufam, že to tak bude i u mě na před FL... Každej na to totiž nadává a spoustu lidí ostřiky odpojilo, aby nedolejvaly pořád vodu... Tak mě napadlo, jestli to třeba nejde nastavit až např. na 10 ostříknutí , přece někde musí být nastavenej interval a měl by jít VAGem přepsat v jednotce, když tam jde nastavit pomalu všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U předFL byly jako denní potkávačky, ne? Bohužel nevím, co a jak se tam dá nastavit :-(

Jinak ty ostřiky fungují jen na první a pak každé "několikáté" zmáčknutí, ale podle zákona schválnosti když např. míjíš kamion a potřebuješ rychle vyčistit sklo, začne to ostřikovat světla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj mam udělaný svícení na mlhovky, takže by to mělo být OK... Pro ostatní by bylo fajn, pokud jak tu píše FELLA to jde nastavit VAGem, při nejnbližší výměně oleje kde se maže a přenastavuje interval další výměny si to nechat přenastavit, myslim že je hovadina ostřikovat světla každým 5tým střikem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...