Přejít na obsah

Poraďte jakou klimatizaci


petr21

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

klima v aute bud je od vyroby alebo ked nie je tak by som to nedaval dorabat ani za nic. neviem aku mas motorizaciu a vybavu auta. ale dodatocna montaz je draha ale ked uz chces investovat tie prachy do auta tak by som urobil rozumnejsie veci. neviem kolko mas najazdene a ako je auto na tom daj si vymenit veci co uz su na odcjhode a mas to ako nove. alebo ja by som radsej investoval a dal urobit okna v elektrike, vyhrievane sedacky a pod. nie je to taky zasah do auta. pri klime ti rozhodia cele auto. s predku ti ostane iba bocne blatniky. cela maska, motor a komplet pristrojovka von. co sa tika zmien tak je to uchyty na motore, prerabanie rozvodov, vymena chladica + ostatne veci klimatizacie a roboty ako na kostole. klima to nie je iba zapnutie a prijemne schladenie auta. v aute mam klimu a kazde 2 roky je to doplnanie. napr. teraz ked ju zapnem bezi bez problemov akurat napln je v cudu takze nechladi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...