Přejít na obsah

Výměna silenbloku motor TDI


Doporučené příspěvky

Při puštění plynu nebo prudkém přidáni plynu se ozývá takové divné cvakání. Bylo tady někde v nějakém příspěvku, že to trápí eresa. Tak jsem dneska sundal silenblok na převodovce a nezdá se že by byl špatný. Dělal jste to někdo už a jak poznám jestli ho vyměnit nebo hledat dál. Kolik stojí oba silenbloky popřípadě i ten třetí co je na nápravě . Už jsem nestihl zavolat do škodovky. Najeto 68000 tisíc.

post-8-1146850860.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_P2M
Při puštění plynu nebo prudkém přidáni plynu se ozývá takové divné cvakání. Bylo tady někde v nějakém příspěvku, že to trápí eresa. Tak jsem dneska sundal silenblok na převodovce a nezdá se že by byl špatný. Dělal jste to někdo už a jak poznám jestli ho vyměnit nebo hledat dál. Kolik stojí oba silenbloky popřípadě i ten třetí co je na nápravě . Už jsem nestihl zavolat do škodovky. Najeto 68000 tisíc.

jj, problém je s tím u FRS. Cena cca 2.000. Že je špatnej poznáš tak, že ten žel. střed rukou dotlačíš na doraz toho kovovýho pouzdra - to je to klepání. To pouzdro je od toho středu občas i obouchaný, rezatý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...