Přejít na obsah

Odhlučnění dveří


Doporučené příspěvky

Inac ked som rozoberal na spolujazdcovej strane dvere koli stahovacke tak som roztrhal foliu a potom som namiesto nej nalepil ten minerol ci jak sa to vola samozerejme mam aj mdf podlozky na oboch stranach. ale minerol len na pravej a nemam pocit ze by tam bolo tichsie alebo ze by lepsie hralo alebo ze by to z tej strany bolo tichsie. Nalepil som to tam obycajnym univerzalnim chemoprenom ale po celom ovode aby tade nepresla vlhkost a nezacal plesniviet tapec.

Jo tohle je naprd. Důležité je nějak zpevnit ty plechy a jiné kravinky co jsou na dveří aby nerezonovali. Já jasem to udělal pomocí lepenky prostě jsem celé ty dveře a plechy polepil lepenkou v několika vrstvách a pomáhal jsem si ťukáním na ty plechy a lepil a ťukal a lepil dokud nepřestaly rezonovat . Na ty větší díry jsem dal igelit, aby mi tam někudy neteklo a zase zpevnil lepenkou. A nakonec jsem přez to přilepil tenhle minerol, aby nepronikal zvuk zvenčí a je to mnohem lepší. Samozřejmě nelepší by byl nějaký samolepící plát, ale tohle taky docela funguje. Takže klepat a zpevňovat. Takhle co to máš ty jsem to taky jednou udělal a strašný dveře se klepaly a strašnej zvuk při zavření dveří. Ještě takhle mám jedny dveře a odtamtud mi de do auta hluk a klepání musím to taky předělat.

Takhle jak si to udělal máš vlastně ty dveře odkryté a vše se ti tam může klepat. Ten mirenol ti možná trošku pohltí zvuk zvenčí ale dveře se budou klepat.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska nalepil ANS pěnu na tapecy. Koupil jsem je od Sekinu i s lepidlem, které vystačilo přesně, už nic nezbylo. Nejvíc jsem se zapotil, když jsem všechno nalepil a našrouboval zpátky, a nezamykaly se zadní dveře. Tak zase dolů a vyříznout trochu tý pěny, protože moc tlačila na drát co vede od zámku k vyskakovacímu čudlíku. Zítra napíšu jestli jsem poznal nějakej rozdíl, a když tak jaký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska nalepil ANS pěnu na tapecy. Koupil jsem je od Sekinu i s lepidlem, které vystačilo přesně, už nic nezbylo. Nejvíc jsem se zapotil, když jsem všechno nalepil a našrouboval zpátky, a nezamykaly se zadní dveře. Tak zase dolů a vyříznout trochu tý pěny, protože moc tlačila na drát co vede od zámku k vyskakovacímu čudlíku. Zítra napíšu jestli jsem poznal nějakej rozdíl, a když tak jaký.

JE TO ZNÁT. Skrz dveře se slyšitelně snížil procházející zvuk. Horší je, že je slyšet zase víc to ostatní, ale všem kdo o tom uvažují doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...