Přejít na obsah

Odhlučnění dveří


Doporučené příspěvky

MIRALON BYCH JSI DAL DO FAVORITA NEBO FELDY. URCITE NE DO OCTY NEHLEDE NA TO ZE ROZDIL MEZI sikadamp a miralonem v konecne fazi je tak asi o 80 procent vice bodu pro sikadamp.me jde o kvalitni tlumeni ne o poutovou atrakci nechci aby mi reproduktory rozehraly celou karoserii auta napr. jako predni dvere atd. proto volim kvalitnejsi matros k tomu urceny. v tomto ti miralon asi tezko pomuze. ;) jo a co mate porad s tou vahou. mate strach ze to auto pribere o 100kg a pak vam to neutahnou motory nebo co.nechapu to jsou polemika jako prase lol asi nebudu davat plnou nadrz a odstrikovace taky nebudu dolevat do plna a asi dam pric i koberecky aby mi auto nepribralo na vaze. :doh

Jeste odpoved na dotaz, jel si autem, ktery melo ten Mirelon? Vzhledem k noukomentu pochybuju. Jasny, ze to netlumi jako k tomu urceny matrose, ale pomer vykon/cena tezko prekona cokoliv jinyho.

Jinak k vaze, zapomnel sem, ze mas vlastne 200 koni, nebo kolik, 300? lollol

Zase jeden chytrej, co slysel od bratrankova kamarada, a nejen v tomhle pripade, to uz sem tu od Tebe videl vicekrat :rolleyes:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me celkova vaha auta je irelavntni. Spis ta vaha dveri, je trosku na diskusy preci jenom Full eletric, neco vazi + MDF + Repro + Tlumeni. A co sem cetl tak u okty se radi ty zavesy dveri provjesujou, tak nevim. :unsure:

To bych spis neresil ;) Vaha auta je ireleventni, ale zkus do kufru hodit dva pytle cementu a vzit plnou nadrz, pak pri predjizdeni bude relevantnejsi, nez bys cekal ;) I kdyz ty mas taky kobyl hafo B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty jsi to nejak nepochopil coz svedci o tve iteligenci . prave ze to tu vodu nepohlcuje ani nepropousti a kde se ta vlhkost tim padem drzi no marecku preci mezi plechem a tim miralonem je tam pekne udusena.znas priklad v chladnych mesicich orosovani predniho skla tak to same se deje i v dutinach vlivem rozdilnych teplot a pokud ta vlhkost nema sanci odpareni coz pod miralonem nema protoze neni prodysny tak tam zustava. no iteligentnejsi urcite chapou oc jde.nejak si protirecis napred poukazujes na vahu zatlumeni a pozdeji pises ze je irelevantni.tebe vasi asi delali na rychlovku je prej irelevanti :smich: se s tebou o tomto dohadovat no asi jsi pres tlumeni profik tak se rad necham poucit ja jsem jen laik co pouzil tlumici material k tomu urceny. pokud mas midraky z W tveho vozu prejdi k lepsimu agregatu VASA ti ho urcite rad prehodi muzu ti to domluvit.no pricmrdavat druhejm do prispevku a jen prikyvovat jak je u tebe bezne. neni moje parketa.s miralonem jsi ted asi rikas to bol napad ted me budou zrat jenomze ono uz to skouselo mnoho lidi pred tebou nekdy v 91 roce nez se k nam zacali dovazet origo tlumici mater. nebyl to origo miralon ale mater. jemu podobny do ktereho se ukladaji nove alu kola . no proste jsi se po nejakych 15 letech probral klucino.stale se to tu hemzi cleny s pubertalnimi nazory prosim ostatni kdo to budete cist neberte si to osobne. ty budes na silnici urcite ten spravnej frajer s OCTAVKOU proste fakt KING.nechapu proc jsi zacal na muj prvni prispevek ohledne tlumeni tak startovat.hodil jsem jen svuj nazor a radu ohledne tlumiciho materialu za slusnej peniz / slusna kvalita pro ty co tam nechtej placat tu deku a mit to na nejake slusne urovni.ty jsi jak malej jarin vzdyt ja ti ten miralon neberu polep si s nim treba i strechu nechapu proc me napadas za muj prvni prispevek ty tady na to mas autorsky pravo a nikdo jiny jsem nemuze psat sve postrechy overene v praxi nebo jak to tu vlastne chodi . tak promin priste se te optam. STALE SI PLETES DVA ROZDILNE POJMY ZA PRVE ZATLUMENI+SNIZENI VIBRACI A ZA DRUHE POUHE ODHLUCNENI INTERIERU OD OKOLNIHO HLUKU. K PRVNI MOZNOSTI O KTEROU MI SLO JE TI MIRALON AKORAT TAK NA H.... A K DRUHE MOZNOSTI BYCH HO JA OSOBNE NEPOUZIL ZE ZJISTNYCH DUVODU TO RADEJI UHLIKOVY MOLITAN KTERY JE NA TOTO DELANY A UCINY VZHLEDEM KE SVOJI TLOUSCE TUSIM AZ 4 CM . INSTALUJE SE POUZE Z DRUHE STRANY TAPECU NE DO DVERI JAKO DO DUTINY.kazdopadne se mej pekne nemam cas se zaobirat klukovskymi dohady s tvoji strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych spis neresil ;) Vaha auta je ireleventni, ale zkus do kufru hodit dva pytle cementu a vzit plnou nadrz, pak pri predjizdeni bude relevantnejsi, nez bys cekal  ;)  I kdyz ty mas taky kobyl hafo  B)

To jo ale zas tak extrémně těžký to neni. I kdyz 1,6 74Kw ve 4 lidech nalozenej + klima uz ma do zivota trosku daleko. ;)

Prave :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty jsi to nejak nepochopil coz svedci o tve iteligenci . prave ze to tu vodu nepohlcuje ani nepropousti a kde se ta vlhkost tim padem drzi no marecku preci mezi plechem a tim miralonem je tam pekne udusena.znas priklad v chladnych mesicich orosovani predniho skla tak to same se deje i v dutinach vlivem rozdilnych teplot a pokud ta vlhkost nema sanci odpareni coz pod miralonem nema protoze neni prodysny tak tam zustava. no iteligentnejsi urcite chapou oc jde.nejak si protirecis napred poukazujes na vahu zatlumeni a pozdeji pises ze je irelevantni.tebe vasi asi delali na rychlovku je prej irelevanti  :smich:  se s tebou o tomto dohadovat no asi jsi pres tlumeni profik tak se rad necham poucit ja jsem jen laik co pouzil tlumici material k tomu urceny. pokud mas midraky z W tveho vozu prejdi k lepsimu agregatu VASA ti ho urcite rad prehodi muzu ti to domluvit.no pricmrdavat druhejm do prispevku a jen prikyvovat jak je u tebe bezne. neni moje parketa.s miralonem jsi ted asi  rikas to bol napad ted me budou zrat jenomze ono uz to skouselo mnoho lidi pred tebou nekdy v 91 roce nez se k nam zacali dovazet origo tlumici mater. nebyl to origo miralon ale mater. jemu podobny do ktereho se ukladaji nove alu kola . no proste jsi se po nejakych 15 letech probral klucino.stale se to tu hemzi cleny s pubertalnimi nazory  prosim ostatni kdo to budete cist neberte si to osobne. ty budes na silnici urcite ten spravnej frajer s OCTAVKOU proste fakt KING.nechapu proc jsi zacal na muj prvni prispevek ohledne tlumeni tak startovat.hodil jsem jen svuj nazor a radu ohledne tlumiciho materialu za slusnej peniz / slusna kvalita pro ty co tam nechtej placat tu deku a mit to na nejake slusne urovni.ty jsi jak malej jarin vzdyt ja ti ten miralon neberu polep si s nim treba i strechu nechapu proc me napadas za muj prvni prispevek ty tady na to mas autorsky pravo  a nikdo jiny jsem nemuze psat sve postrechy overene v praxi nebo jak to tu vlastne chodi . tak promin priste se te optam. STALE SI PLETES DVA ROZDILNE POJMY ZA PRVE ZATLUMENI+SNIZENI VIBRACI  A ZA DRUHE POUHE ODHLUCNENI INTERIERU OD OKOLNIHO HLUKU. K PRVNI MOZNOSTI O KTEROU MI SLO JE TI MIRALON AKORAT TAK NA H.... A K DRUHE MOZNOSTI BYCH HO JA OSOBNE NEPOUZIL ZE ZJISTNYCH DUVODU TO RADEJI UHLIKOVY MOLITAN KTERY JE NA TOTO DELANY A UCINY VZHLEDEM KE SVOJI TLOUSCE TUSIM AZ 4 CM . INSTALUJE SE POUZE Z DRUHE STRANY TAPECU NE DO DVERI JAKO DO DUTINY.kazdopadne se mej pekne nemam cas se zaobirat klukovskymi dohady s tvoji strany.

Narozdil od Tebe aspon umim cesky :smich: Takze na inteligenci nenarazej. To bych si musel myslet, ze Te vasi delali pres spinavou fusekli.

Opet pises o necem, co si nevyzkousel (vlhkost za Mirelonem), az zkusis, tak povidej, ju?

Jo, poukazuju na relevantnost vahy, dokud neni potreba, kdyz je to potreba, pak uz to znat je. Kdyz ses tak chytrej, taxi to aspon poradne precti.

Hehe, kde ze prikyvuju? To mi ukaz, rad se podivam, kde jen tak prikyvuju.

A vis co, uz me to nebavi, si cist ty slinty.... k tomu co si napsal se zarazenym CAPSLOCKEM... schvalne se podivej, jaxe jmenuje tohle tema, no? Odhlucneni dveri, duuuh :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne molitan neni s folii. s folii je ten SIKADAMP 630. molitan na tapec jsem pouzil tenhle jde o ANS penu a za dobrej peniz.poridis u SEKINU. jo k tomu ti daj i lepidlo ve spreji moc dobre se s tim pracuje.

To ti k tomu opravdu dají, nebo musíš kupovat to za 314,-Kč?

Máš teda vytlumenou vnitřní stranu vnějšího plechu, vnitřní plech nemáš řešenej nijak a potom tuhle pěnu v tapecu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne molitan neni s folii. s folii je ten SIKADAMP 630. molitan na tapec jsem pouzil tenhle jde o ANS penu a za dobrej peniz.poridis u SEKINU. jo k tomu ti daj i lepidlo ve spreji moc dobre se s tim pracuje.

To ti k tomu opravdu dají, nebo musíš kupovat to za 314,-Kč?

Máš teda vytlumenou vnitřní stranu vnějšího plechu, vnitřní plech nemáš řešenej nijak a potom tuhle pěnu v tapecu?

lepidlo je zvlast za tech 314,- ale je ho dost jeste mi hromada zbyla.jinak presne jak pises.ten vnitrni plech mam zatim puvodni bez upravy tlumeni ale asi to neni konecne reseni pravdepodobne ho potahnu taky sikadampem ale pouze u prednich dveri skrz rezonanci od reproduktoru.jinak celkovej zvuk v aute pri poslechu CD ma ted uplne jinou kulisu . je to velky rozdil.pokud by to mel nekdo i s kompletni podlahou a stropem tak to musi byt jak v nahravacim studiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Chtěl bych si také nyní odhlučnit dveře :palec2:

mám připravený kvalitní materiál (mirelon 3 mm s hliníkovou fólií) a chtěl bych to vložit

pod tapec.. NEMÁTE PROSÍM ;) NĚKDO ZÁKLADNÍ ROZMĚRY DVEŘÍ?

(u OCTY I.)

Nejlépe tvar dveří s okotovanými rozměry?

(Jsu si říkal, že bych si to nejdříve v klidu doma pěkně načisto nařezal...)

Existuje něco takového? Nebo ne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych si také nyní odhlučnit dveře :palec2:

mám připravený kvalitní materiál (mirelon 3 mm s hliníkovou fólií) a chtěl bych to vložit

pod tapec.. NEMÁTE PROSÍM ;) NĚKDO ZÁKLADNÍ ROZMĚRY DVEŘÍ?

(u OCTY I.)

Nejlépe tvar dveří s okotovanými rozměry?

(Jsu si říkal, že bych si to nejdříve v klidu doma pěkně načisto nařezal...)

Existuje něco takového? Nebo ne???

UPS :)

Nikdo nic????? :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne molitan neni s folii. s folii je ten SIKADAMP 630. molitan na tapec jsem pouzil tenhle jde o ANS penu a za dobrej peniz.poridis u SEKINU. jo k tomu ti daj i lepidlo ve spreji moc dobre se s tim pracuje.

Taky jsem polepil vnitřky tapeců tímto matrošem ANS http://www.skywolker.wz.cz/interier_exter/...ny_tapec_05.jpg Už jen samotné zavření dveří má takový fajnový zvuk. Hluk od kol pronikající dovnitř kabiny se dost snížil! A to ještě nemám vytlumený plechhy dveří, no snad se k tomu na jaře dostanu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja chcem ties odhlucnovat. Cele auto kompletku. tak matros este niesom rozhodnuty ale na podlahu a dvere asi pouzijem sikadamp na tapece asi niaku akusticku penu a na strechu dam nieco lahke. Otazku mam ze kolko metrov stvorcovych na to budem potrbovat??? a priblizna cena toho sikadamp za meter?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inac ked som rozoberal na spolujazdcovej strane dvere koli stahovacke tak som roztrhal foliu a potom som namiesto nej nalepil ten minerol ci jak sa to vola samozerejme mam aj mdf podlozky na oboch stranach. ale minerol len na pravej a nemam pocit ze by tam bolo tichsie alebo ze by lepsie hralo alebo ze by to z tej strany bolo tichsie. Nalepil som to tam obycajnym univerzalnim chemoprenom ale po celom ovode aby tade nepresla vlhkost a nezacal plesniviet tapec.

post-4502-1193941284_thumb.jpg

post-4502-1193941302_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi aspon prosim povecte kolko kusov toho SIKADAMPU630 treba na jeny dvere na oblepenie vonkajsieho plechu z vnutra. Jeden plat ma rozmer 20x80cm tak si niak neviem predstavit kolko platov na jedny dvere. Typujem tak 3. Cena 248Kc za jeden plat neni prehnana? meda sa to zohnat lacnejsie???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...