Přejít na obsah

Odhlučnění dveří


Doporučené příspěvky

A jaky druh hluku ti to odstranilo?

Celkově se snížila hlučnost v autě za jízdy. Na normální silnici je to jakoby tam ten zadek vůbec nebyl. Když jsem jel z chalupy přes Roudnici, tak tam jsou kostky na náměstí, bylo slyšet jen hodně tlumené hučení od kol(předtím dost velký rachot) a ani rádio jsem nemusel dávat nahlas.

Čeho jsem si ale všimnul je, že se mi teď ozívá víc hluku od předních kol, předtím to byl takový vyvážený rámus a teď to jde už jen zepředu. Chystám se i na předek, ale zatím není čas.

Vím že to tímhle nevytlumím k dokonalosti, ale nechce se mi do toho vrážet tolik peněz za tlumící pláty, aby mě pak někdo ze zadu sestřelil(už jsem to zažil) tímhle to aspoň trošku zmírňuju za přijatelnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirelon vazne ne, ja jsem kdysi zkousel Tecsound na nasem facku, jak to dopadlo se podivejte tady. Bylo to neco neuveritelnyho, motor nepocut, predni cast krasne ticha. na zadek se nedostalo,auto jsme prodali. Ale predtim jsme dianostikovali lehce hucici lozisko na zadni naprave:D

Takze muzu jen doporucit, Dynamat je dobrej, ale drahej, Sikadamp se mu plne vyrovna, za to dam ruku do ohne. Jinak Tecsound je ekonomicka varianta a funguje paradne.

http://www.tappaja.com/autohifi/favorit/kapota/index.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze je to problem spise kombi - ten rachot. ja kdyz jedu sedanem s tim podvozkem co mam, tak je to od zadni napravy rachot velkej, ale s tim holt nic nenadelam :)

a s tim zadkem...vcera do me prdli zezadu na krizovatce cikani s nejakym Citrojenem...mrda jak svina, ale nastesti jen naraznik...jen ted doufam, ze pojistovna z nich vytahne priznani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím že jsou lepčejší výplně než mirelon, ale já jsem spotřeboval na celý kufr(kombi) zhruba 6-7m2 a to jsem nešetřil. Kdybych to dělal tecsoundem tak je to už docela řacha, ale zase lepčejší kvalita.

Myslel jsem že na to někde vyšetřím chechtáky, ale furt dotoho lezly jiné věci, tak jsem tam prd ten mirelon a mile mě překvapil že se to snížilo a to o dost.

Když tam rozprostřeš těžkou deku, tak to taky snížíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja tim stravil sobotni odpoledne. Mam udelany vsechny 4 dvere, na kufr a paty vrata sem se zatim nedostal. Zatim sem jel jen s jednim tapecem sundanym, ale pri rychlejsi jizde mi to prislo hodne znat. Ale to muze bejt placebo :) Predni dvere mam jeste vystrikany sprejem na vytlumeni, za 500 mi ho vyslo tak na ty dvoje dvere. Jinak vsude modrej 3mm Mirelon. Trochu ste me vydesili s tou vodou, ale zase si rikam, ze kdyz se tam dostane normalne a taky to vyschne, tak takhle taky, rozhodne to nemam dokonale utesneny, s tim sem se tak nesral, ze bych vyndaval stahovacky nebo tak. Zkusim po nakym vetsim desti sundat tapec, jak to bude vypadat, fotky obratem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak jsem pouzil antivibracni matrerial SIKADAMP 630 s hlinikovou folii a musim potvrdit nema chybu . s tim miralonem to moc vyhra neni rikal jsem si kdyz uz se s tim budu piplat a rozhazovat plasty v aute at je to taky trochu na profi urovni co se tyce toho pouziteho materialu.nemam ho samozrejme po celem aute.jde o podbehy zadni predni zkrze hlucnost od podvozku dale cele predni dvere podlaha kufru dutiny blatniku zadnich a cast se chystam hodit i na motorovou stenu jen tam kam bude pristup nechci rozhazovat celou pristrojovku. k tomu budu jeste dodelavat zadni dvere jako dutinu a v konecne fazi potahnu vsechny tapece dveri z vnitrni strany uhlikovim molitanem od sekin audio.tak jsem sledoval te miralon u kamose ve felde a dela to peknej bordel pri rozdilu teplot venkovni a vnitrni v aute se srazi mezi miralonem a plechem vhkost a pekne se to rosi vinikajici zaklad pro korozi dutin hlavne v zimne.SIKADAMP prilne celou plochou vzhlem ke svoji samolepici vrstve a vlhkost se tam nema jak kondenzovat a nehlede na to ze krome vinikajiciho odhlucneni zamezi i vibraci konkretniho dilu ktery je jako plechova plocha pevnejsi s uplne jinou tuhosti.pokud to chce nekdo opravdu solidne muzu jen doporuci. je cenove dostupnejsi nez predrazeny DYNAMAT a splneni ucelu naprosto totozne troufnu si rict ze i kvalita je srovnatelna s DYNAMATEM mel jsem moznost tyhle dva matrose porovnat . mimochodem to co u nas chteji za DYNAMAT jsou nehorazne penize. v nemecku se daji tyhle platy poridit za smesnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si porad nemuzu zvyknout na to ticho po vytlumeni, a to mam zatim jenom 4 dvere, jinak nic. Kdyz rikas, ze to neni vyhra, jel si v aute Mirelonem vytisenym? :t Za ty prachy, 200Kc vcetne lepici pasky, parada, nehlede na to, ze to pro cely auto vazi asi 1,5kg, tudiz zanedbatelny procenta vahy tech hitec vynalezu. Jasny, sou lepsi, ale drazsi a tezsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si porad nemuzu zvyknout na to ticho po vytlumeni, a to mam zatim jenom 4 dvere, jinak nic. Kdyz rikas, ze to neni vyhra, jel si v aute Mirelonem vytisenym? :t Za ty prachy, 200Kc vcetne lepici pasky, parada, nehlede na to, ze to pro cely auto vazi asi 1,5kg, tudiz zanedbatelny procenta vahy tech hitec vynalezu. Jasny, sou lepsi, ale drazsi a tezsi ;)

Hele Vampe a nemyslíš že to bude mokrý od vody co protejká dveřma? Nebo se to nenacuca? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MIRALON BYCH JSI DAL DO FAVORITA NEBO FELDY. URCITE NE DO OCTY NEHLEDE NA TO ZE ROZDIL MEZI sikadamp a miralonem v konecne fazi je tak asi o 80 procent vice bodu pro sikadamp.me jde o kvalitni tlumeni ne o poutovou atrakci nechci aby mi reproduktory rozehraly celou karoserii auta napr. jako predni dvere atd. proto volim kvalitnejsi matros k tomu urceny. v tomto ti miralon asi tezko pomuze. ;) jo a co mate porad s tou vahou. mate strach ze to auto pribere o 100kg a pak vam to neutahnou motory nebo co.nechapu to jsou polemika jako prase lol asi nebudu davat plnou nadrz a odstrikovace taky nebudu dolevat do plna a asi dam pric i koberecky aby mi auto nepribralo na vaze. :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si porad nemuzu zvyknout na to ticho po vytlumeni, a to mam zatim jenom 4 dvere, jinak nic. Kdyz rikas, ze to neni vyhra, jel si v aute Mirelonem vytisenym?  :t  Za ty prachy, 200Kc vcetne lepici pasky, parada, nehlede na to, ze to pro cely auto vazi asi 1,5kg, tudiz zanedbatelny procenta vahy tech hitec vynalezu. Jasny, sou lepsi, ale drazsi a tezsi ;)

Hele Vampe a nemyslíš že to bude mokrý od vody co protejká dveřma? Nebo se to nenacuca? :D

Otestovano, neni to houba, vodu to absolutne nesaje, zkousel sem to macet kudy to slo, ve dverich naprosty sucho. Takze zasroubovano a je to tam lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...