Přejít na obsah

dojezd oken


petto

Doporučené příspěvky

ahoj. potřebuju poradit s tím jak nastavit aby mi po zamčení dveří dálkáčem dojeli okna! když zamču klíčem a podržím ho tak dojedou v poho, ale dálkovým popojedou cca o 15-20 cm, ale nevyjedou až nahoru. centrál je od firmy Meta system nebo nějak tak... díky moc

zdá se mi že už to tu někde bylo, ale nenašel jsem to, tak kdyžtak aspoň link

dík -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a jkeště se chci zeptat u octavie z roku 97 bylo nějaky čidlo ktery ukazovalo zda je otevřená kapota?? když jsem se dnes pořádně mrkl na auto, zjistil jsem že mi tam čuměj dva dráty, který nikam nevedou a vypadá to že tam byl nějakej čudlík kterej se při zavření kapoty zamáčkl, ale žádnej tam teď není a v autě nic nesignalzuje otevření kapoty!! takže pokud víte někdo jak na to nebo ste řešili podobný problém sem s radami!! :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel odpojenou baterku a meta alarm ted vubec nejde, nevite co s tim, v servisu si s tim neporadili, neblika to cidlo u predniho skla a alarm na nic nereaguje, myslim dalkovy ovladani, obcas ale mu rupne v kouli a zacne sam od sebe houkat, ale strasne potichu, imobilizer to ale neblokuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky sem o tom dojezdu uvazoval, ale... kdyz budu chtit auto vetrat nebo tam necham psa a budu chtit nechat trochu otevreny okynka, tak mam asi smulu... :huh:

I když možná by jedno řešení bylo... Na http://www.levnealarmy.cz/detail.php?id=15 jsou stránky docela dobrého prodejce a když tam sroluješ dolů, jsou tam dotazy a odpovědi prodejce... Jeden z nich má nadpis ZAPOJENI M03. To by pro tebe mohlo být zajímavé. Je to vlastně o tom, že okna se ti zavřou až po přidržení tlačítka pro odskok kufru... Ovšem je tu jeden háček. Tohle pro tebe platí jen jestli máš 3 tlačítkovej klíč a nepoužíváš elektronickej odskok víka kufru... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

zakúpil som modul M03 na dojazd okien a bola pribaléna zvláštna schéma na zapojenie. Vedil by mi niekto poradiť, ktorá farba je čo a kde sa zapína , trebarz na comfortke. Hlavne by ma zaujímal žltý a modrý drát.

Tebe by mohlo zajímat to, co jsem psal o kousek výš Doktorovi... Podívej se na ten link, co jsem psal, na tom to je! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrý sa má zapojiť na zatvárací impulz autoalarmu a jeden zo žltých na ovládací vodič centrálneho zamykanie. Ale ktoré sú tieto vodiče na comfortke?Napíš číslo alebo farba vodiča , alebo oboje. Mám originál poplašné s centrálným zamykaním Octavia tour 2005.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky sem o tom dojezdu uvazoval, ale... kdyz budu chtit auto vetrat nebo tam necham psa a budu chtit nechat trochu otevreny okynka, tak mam asi smulu... :huh:

I když možná by jedno řešení bylo... Na http://www.levnealarmy.cz/detail.php?id=15 jsou stránky docela dobrého prodejce a když tam sroluješ dolů, jsou tam dotazy a odpovědi prodejce... Jeden z nich má nadpis ZAPOJENI M03. To by pro tebe mohlo být zajímavé. Je to vlastně o tom, že okna se ti zavřou až po přidržení tlačítka pro odskok kufru... Ovšem je tu jeden háček. Tohle pro tebe platí jen jestli máš 3 tlačítkovej klíč a nepoužíváš elektronickej odskok víka kufru... :D

jj dik taky moznost, kazdopadne u kokty mam 2tlac na to pecu... pak bych 10min steloval auto nez bych odesel...zaalarmovat bez vnitrnich cidel, nastavit okynka, zavrit tak aby nezajely atd atd pak stravim vic casu zaviranim auta :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrý sa má zapojiť na zatvárací impulz autoalarmu a jeden zo žltých na ovládací vodič centrálneho zamykanie. Ale ktoré sú tieto vodiče na comfortke?Napíš číslo alebo farba vodiča , alebo oboje. Mám originál poplašné s centrálným zamykaním Octavia tour 2005.

Bohužel nevím, jak je to u origo alarmu... Ale mohla by ti pomoci dílenská příručka... Nemám bohužel u sebe ty papíry, kde mám napsaný barvy vodičů, na který se to má zapojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...