Přejít na obsah

? temer neviditelne sviceni o2 facelift rs


vwberni

Doporučené příspěvky

mate nekdo origo led diodove sviceni facelift rs oct2 (diody)

zblizka to sviti fakt slabe obcas se mi stava ze na me blikaji ze nesvitim :( ??????

jak vam to sviti ?

slo by vymenit ty diody za silnejsi ?

je to tak normalni ?

zapojene na parkovacky nyni vser ok vyreseno by roolbar

Editováno: , autor: vwberni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale cemu rikate dost ? :) slo by se nekde v praze sejit a porovnat ... ano mam to predelany na face jakym zpusobem je to zapojeny nevim tusim ze pres rele ? ..

kdyz nastartuju tak se to rozsviti . kdyz zapnu svetla zhasne ... kdyz ses u auta je to fakt slaby kdyz se ohnes na uroven tech ledek tak je to videt docela dobre z dalky taky ale vedle auta skoro vubec jde o to jestli je to spravne ... face ma ale jinou elektriku tak nevim jestli to jde vubec spravne zapojit ?

Editováno: , autor: Cjoctavian
porusene 5. pravidlo fora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde se to tu už řešilo četl jsem to ale nevzpomenu si ke to bylo.Hledej třeba se ti to podaří najít.Jedná se o to že tyhle světla mají dvojí funci parkovaček-svítí slabě a denní světla svítí-víc. A vše je jen o tom jak to zapojit aby to fungovalo jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musi to svietit uz z dialky poriadne silno (ako na foto). Podla vsetkeho to mas zapojene (ako tvrdia aj ostatni) len stlmene ako parkovacky...

BTW: dnes som sa docital, ze tieto LED denne svetla vraj maju spotrebu 50W - to som vobec necakal, ved je to o 8W viac ako denne svetla s obycajnymi ziarovkami... :feve:

Alebo ma Skoda v tlacovke len preklep?

post-10844-1267570774,0016_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odporúčal by som zmerať prúd, ktorý tečie do jednotlivých svetiel. Aby svietili denné svetlá, tak musia byť pod napätím aj kontakty pre parkovačky. Ja to mám tiež urobené tak, že pri tlamených svetlách svietia LED ako parkovačky a pri vypnutých svetlách svietia LED ako denné. A svietia fakt silno. Len sa na to treba pozrieť z väčšej diaľky, nie tesne spred auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

a tobe to sviti i se svetlamy jako parkovacky ? mas tam doplnenou i nejakou tu bsg jednotku ?

Áno, mám aj parkovačky, ale svietia spolu s parkovačkami v predných svetlách. Facelift už zvláda aj LEDky, ale tam už nie je BSG ani komfortka, ale miesto nich len jedna jednotka BCM. Takže výmena nie je jednoduchá, povedal by som, že dnes nemožná .

Moje denné svietenie je tu!

Editováno: , autor: Diamant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...