Přejít na obsah

12V zásuvka


StandaK

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Dobra prace. No asi tam bude uz nejaky profil v kasli. Jinak na el.vysavac na 12V zastrcku - ne aku. Pote samozrejme v lete v kufru mit chladici box. Dale i kompresor na dofuk kol a pod. Vzdycky se neco najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Takze pokud to pichnes na svetylko - tak to bude bezpecne -pujde pouze kdyz bude zvednuty kufr, ale ne pokud pojedes se zavrenym ( chladnicka a pod.)

Takze ja si asi vyvedu kablos od dver. spinace (v kufru pred spinacem) - kde se prerusuje - doufam kostra. Dale uz kablos ostry co vede ke svetylku. A je to. Jen ten cas sakra mit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deda ma Octu1 taky kratkou a zasuvka mu tam chybela..kdyz sem mu ji tam dodelaval radsi sem do pojistkovy skrinky pridal jeste jednu pojistku a natahnul solo kablik. Potrebuje to taky na menic 12V-220V a nevim jak by se takovej odber libil auti, kdyby byla zasuvka pripojena na dverni spinac :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mrknu na pojistku. Jen bych na odber dal tedy silny kabel, mozna ze ani na 12V zasuvku a do svetylka v kufru ani nevede. takze to si proverim. Pote pojistku, zda se na zadni svetylko a urcite neco s 12V zasuvkou nelisi. pokud se nelisi a kable stejny, nebudu natahovat zadny kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrknu na pojistku. Jen bych na odber dal tedy silny kabel, mozna ze ani na 12V zasuvku a do svetylka v kufru ani nevede. takze to si proverim. Pote pojistku, zda se na zadni svetylko a urcite neco s 12V zasuvkou nelisi. pokud se nelisi a kable stejny, nebudu natahovat zadny kabel.

když bude trochu času, tak se kouknu, nebo aspoň zkusim podívat, odkud tam je taženej kabel

nevim ale kdy se k tomu dostanu sem buť v práci nebo na stavbě, takže nejni moc času, ale pokusim se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Potřebuji cosi zapojit do zásuvky v autě, ale v díře po zapalovači to nedrží. Má to origo konektor, ale ta díra je velká. Má octa MR 98 ještě někde zásuvku 12V ?

Díkses S :huh:

Ahoj. Máš pravdu, koupil jsem si plazmu na zadní plato. A taky mi nedrží 12V konektor ve zdířce :( nechápu proč to tam nedrží. Taky potřebuju do zadní části navést stálých 12V, tak přemýšlím odkud to napojit. Ví někdo jestli je tam nějaký drát kde vzít 12V? Ale asi to natáhnu od palubovky, stejně to potřebuju udělat přes spínač. ale pak vzniká další otázka, kudy nejlépe vést dráty? díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
a jinak jste s tím světílkem READY ?

světílko má průřez drátu 0,5 a zapalovač má mít 2,5 proč asi ?

dejte na světílko aspoň 25A pojistku a pak můžete napsat návod jak si podpálit auto.

Zadny tento prumer se u me Octy nekona. A docela ziram. Prumer dratu oholeneho v prednim zapalovaci a prumer dratu v zadni lampicce je stejny. Pouze ostry pro zarovku v zapl. ma prumer mensi. Kostru si to bere od zapalovace. Ja osobne bych pro vetsi zateze-(do kufru) jako je menic a pod. tahla drat od baterky a skrz pojistk. skrin, ale pro lehke spotrebice jako je vysavac a mr.box. vyvedu ze zadniho napajeni svetylka. Samo ze pred spinacem. jiank predni zapalovac: 15 A pojistka a pro zadek pokud mate tazne zarizeni a zasuvku ve vozidle - tak pojistka 30 A (zásuvka přívěsu, zásuvka v zavazadlovém prostoru)

Ted jen zvolit pekny zapalovac a asi bohuzel bez podsviceni. Nechci tahat dalsi kablos pro blbou zarovku, kterou stejne ve dne neuv. a pouze se svetlama.

Ale zase pokud mas tmu a mas parkovacky - lepe se ta zasuvka hleda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jenze spinac rucky je na pol - , tudis velky prumer kablu neni treba. Ja mam co ty mas - zapalovac shodny. A prumer kablu k svetylku v zadnim kufru tez. Zadny rozdil, pouze v barve

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Jasně že to tam mám, ale nikdy by mě nenapadlo, že to má souvislost nefunkční zásuvka a pojistka proti stažení oken  :doh

Taky mi to hlava nebrala.

Chlapi, diky moc za tuhle informaci. Ja jsem kvuli tomu jel 700 km poslepu, protoze mi nefungovala GPS a zejtra jsem byl odhodlanej dovezt auto do servisu.

Tohle reseni navrhuju jako kandidata na nevetsi hovadinu na Octavii -_-

2Alf: jak pises, ze "Je tam relé které to blokuje já ho vytáhl a kontakty spojil drátem v patici." - muzes to trochu upresnit? Kde je to rele a co bych mel kde presne spojit (jsem elektrikarsky analfabet)... Diky

Editováno: , autor: mmerlin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš aktivovanou pojistku proti otevření zadních oken tak ti nejde zapalovač. Je tam relé které to blokuje já ho vytáhl a kontakty spojil drátem v patici.

Teda teď asi vypadám jako trouba, ale vůbec jsem nevěděl, že je na Octávii pojistka otevírání zadních oken :blbec: . Můžete mi prosím sdělit jak se aktivuje? Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...