Přejít na obsah

Jezdíte do autorizovaného servisu?


JakubS

Doporučené příspěvky

zdravím,jak jsem psal dříve,v květnu mě měla končit 4 letá záruka a tak jsem přemýšlel kam to dát na prohlídku abych něco neprošvihl,Nakonec jsem se rozhodl pro Adámka v Praze 4,navíc mi začalo něco klepat od motoru,po vyšlápnutí spojky to zmizelo,zkrátka zjistili že je načnutá spojka(bylo to referentské vozidlo,takže se nedivím) a ložisko.Takže měsíc před koncem záruky mi to vyměnili a opravili,nalili donesený olej,bez keců a ksichtů,prostě jednání jak by asi mělo vypadat.Tak budu s autem jezdit sem.Mám to sice přes celou Prahu,ale k doktorovi taky člověk jezdí klidně i dál když je dobrý.Jinak kdybych měl prostor,tak běžnou údržbu bych si klidně dělal sám,ale dneska na ulici něco rozebírat,to už bych taky nemusel najít. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim vzdy jsem si rikal, ze autorizovane servisy jsou ty nejdrazsi, ale po osobni zkusenosti s Auto Poly v praze 9 musim vse spatne vzit zpet.

Jen jedna vec se mi zdala trochu drazsi nez by mohla byt a to vymena oleje.

Zato vymena rozvodu me prijemne prekvapila. Navic auto bylo druhy den hotove a umyte ze vsech stran.

Zkratka muzu vrele doporucit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím já osobně jsem dával do autorizáku Fabii 1,2htp 2006 jednou hned po koupi s bazaru (GO brzdy, spojka). Jinak jezdím za vyzkoušeným mechanikem. Má od dost lepší ceny. Nedělá sice vše ale na oleje a elektriku je dobrý. Kdo je z OVA tak můžu dát přes soukromou zprávu na něj kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do autorizaku uz nelezu,ale jedna vyhdoa tma je oni dodrzuji normy co jsou dane a to garaznici absolutne ne,takze ja kdyz reknu,ze norma na vymenu spojky na fabii je 3 hodiny oni mi stejne reknou chci 2500 za praci. budu to brzo resit a chcus  se s nekym domluvit,protoze spojku budu mit stejne svoji a to skoro nikdo nechce prijmout,protoze na ni ma 4 tis cisty vydelek do kapsy.

ted sem menil otcovi olej a delal STK na HTP pred 2 roky servis skoda 5940,- ja sem to udelal za 1900,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Pridam se taky ohledne sevisu. Vetsinu věci resim tak ze dily si vyberu sam přes nakej online esho napr zadni dil vyfuku. A pak jedu ke garaznikovy kde mne dil odborne vymeni. Olej s filtrem si rovněž kupuji sam a nechavam vymenit jinde nez v autorizaku a orazítkovat servisni knizku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

   První rozvody 1,4 16V- 9500,- v autorizáku za výměnu rozvodů bez vodní pumpy+záznam do servisky, další rozvody jsem již dělal sám, je to můj koníček, vrtat se v autě, stálo to jenom materiál 3500,- rozvody a 900,- pumpa( Origo rozvody a pumpa Hepu), takže 1. rozvody jsem zaplatil za práci a rychlost , jestli se nepletu 6000,- . Takže za práci a nadhodnocený ceny materiálu mě dovedly k tomuto. Je  pravda, že jsem měl v autorizáku auto za dvě hodiny hotový .  Udělejte si obrázek sami.  př. sháněl jsem narychlo pojistku teplotního čidla, musel jsem ho rychle koupit v autorizáku, cena 19,- Kč. ta samá na internetu za 5 Kč. ( kus plastu viz foto.) :kol-25:

Bez názvu.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...