Přejít na obsah

auto přestalo brzdit


Renne

Doporučené příspěvky

Při jízdě sem si chtěl spomalit do zatáčky po zmáčknutí brzdy jsem zjistil že mi brzdy nejdou a do pedálu šli jen vibrace po chvilce naštěstí začalo brzdit pedál klasicky propadnul,ale to mé trenky málem neunesli :-D.Asi po minutce se mi rosvítilo ABS s ASR.Momentálně to mám odstavené protože nejsem sebevrah.Brzdovou kapalinu mám,destičky taky OK tak si nevím rady.Setkal se s tím někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.) kontrola pojistky pod plastovým deklem krytu autobaterie, pozice tuším č.6 (jestli není prasklá jinak poškozená) 2.) VAG - jedno z čidel ABS může byt KO....popřípadě často zlobí kabeláž

PS: šli jen vibrace = nebylo to náhodou seplý ABS? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tag VAG nic nenapsal žádnou chybu,jestli nepoužívám nějakou špatnou verzy .Pojistky OK .Kibi jj sepne se ABS ale nevim proč když do smyku nejdu chci si jen přibrzdit.Jinak díky za rady,budu študovat dál a podám info čím to bylo když se mi to podaří dát dohromady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se do toho zavrtal a kapalinu jsem fakt musel dolejt,vypadalo to že tam je ale jak sem dolíval tak se ztrácela,padlo tam půl litru :-D což mi připadá dost.Vag ukázal 00283 - Snimac otacek vpredu vlevo (G47) 35-00 - -.Čidlo ASB sem vyměnil a ejhle pořád svítí kontrolka.Vymažu chybu a pochvilce naskočí znova :-) a sem zas v trapu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše je OK, ale vypadá to na svazek kabelu že je asi v čoudu.protože mi to u více věcí hází chyby na zkrat v kabelu.Kokal jsem na forum psali jak jsou ty v kanálku že hodně trpí a ten sem zkouknul a je ok to už někdo předemnou dělal.A snímač je přitom nový.

Adresa 03 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 6Q0 907 379 H

Komponent: ABS/ASR 5.7 FRONT V30

Kódování: 00188

Opravna #: WSC 13765

1 Nalezeny chyby:

00283 - Snimac otacek vpredu vlevo (G47)

35-00 - -

Adresa 08 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 6Y0 820 045

Komponent: Klimaanlage X0830

3 Nalezeny chyby:

01271 - Servomotor teplotni klapky (V68)

30-10 - preruseni n.zkrat na plus - Sporadicky

01271 - Servomotor teplotni klapky (V68)

29-10 - zkrat na kostru - Sporadicky

01271 - Servomotor teplotni klapky (V68)

28-10 - zkrat na plus - Sporadicky

Adresa 19 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 6N0 909 901

Komponent: 30 GATEWAY CAN 1S33

Kódování: 00014

Opravna #: WSC 13765

1 Nalezeny chyby:

01336 - Svazek datove sbernice komfortniho systemu

80-00 - provoz po jednom vodici

Adresa 46 -------------------------------------------------------

Řídící jednotka: 6Q0 959 433 E

Komponent: 2S Komfortgerát 0002

Kódování: 00067

Opravna #: WSC 13765

1 Nalezeny chyby:

01336 - Svazek datove sbernice komfortniho systemu

80-00 - provoz po jednom vodici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Při jízdě sem si chtěl spomalit do zatáčky po zmáčknutí brzdy jsem zjistil že mi brzdy nejdou a do pedálu šli jen vibrace po chvilce naštěstí začalo brzdit pedál klasicky propadnul,ale to mé trenky málem neunesli :-D.Asi po minutce se mi rosvítilo ABS s ASR.Momentálně to mám odstavené protože nejsem sebevrah.Brzdovou kapalinu mám,destičky taky OK tak si nevím rady.Setkal se s tím někdo?

Mám ten istý problém a začalo mi to teraz stalo sa mi to asi dva tri krát fakt to není nič prijemne :-) ale jazdím ďalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se do toho zavrtal a kapalinu jsem fakt musel dolejt,vypadalo to že tam je ale jak sem dolíval tak se ztrácela,padlo tam půl litru :-D což mi připadá dost.Vag ukázal 00283 - Snimac otacek vpredu vlevo (G47) 35-00 - -.Čidlo ASB sem vyměnil a ejhle pořád svítí kontrolka.Vymažu chybu a pochvilce naskočí znova :-) a sem zas v trapu :-)

Keď si dolial tu kvapalinu tak čo?pomohlo to alebo nič?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Tak jelikož jsem měl komplet auto rozebraný tak jsem zjistil že koumák předemnou napojil kabel ABS na čokoládu a v tý to vyhnilo,bylo to dobře schovaný pod podběhem,odstranil jsem a vše funguje jak má.To měl předemnou nějaký kamikaze,už takových oprav co jsem musel dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...