Přejít na obsah

Ramena


...GeOrGe...

Doporučené příspěvky

no pokud stoji vymena silentbloků 2100 vc.prace s materialem-tak bych si priplatil cca 1200kc a dal komplet new ramena-jsou kompletni a vse nove

Jseš si jistý? Mluvíme tu o pružném lůžku držáku ramene přední nápravy. V rameni je pružné lůžko ramene a ty jsou víceméně nesmrtelné. Tak možná mluvíme každý o něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové! V souvislosti s tímto http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...=co+to+je\ tématem.

Co všechno o těchto silentblocích víte? Bylo mi řečeno, že všechny Fábie je mají stejné. Ibiza Cupra je prý má rozměrově stejné, ale z plné gumy. To by mohly vydržet více.

Pánové! V souvislosti s tímto http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...=co+to+je\ tématem.

Co všechno o těchto silentblocích víte? Bylo mi řečeno, že všechny Fábie je mají stejné. Ibiza Cupra je prý má rozměrově stejné, ale z plné gumy. To by mohly vydržet více.

jsou to oni???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi, guys. I see you are discussing the Cupra upgrade ;). It's a nice one indeed.

How about the front bushings? I still have found no solution for that, but to replace the front bushings with Powerflex polyrethane or to change the whole wishbone completely.

PS: my friend is going to updrade this weekend the Cupra bushings, those you have seen in the picture. I will ask Jargoon to post the results in the native language of this forum ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thanks man! I hope I will have news on monday form my friend. He will most likely change them during this weekend. Unfortunately we have not found a solution yet for the front bushings ... except Powerflex which cost about 60EUR per set. Unfortunately VW did not provide a replacing part for these as they did for the rear ones :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nam menili levou konzolu na predni naprave.Za tuto konzolu jsem zaplatil 5000,- s DPh bez prace..Na netu jsem nasel tuto konzolu:6Q0.199.293 D

Škoda Fabia

originální CZ díl KONZOLA LEVA 1 ks 2.948 Kč 3.509 Kč ...Chci se zeptat, jestli je to opravdu ta konzola, kterou myslim-jestli muzete kouknout do Etky...Díky.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...