Přejít na obsah

EONON E1053 zkušenosti?


Doporučené příspěvky

O této značce tu již téma "bylo". Kvalita nestojí za řeč, nekupuj to!! Taky mám čínu a do dneška mi rádio nejde, bo příjem katastrofa. MP3 CD i DVD to přehrává, s mobilem to chodí, TV příjem nulový. Pokud ti můžu radit, přestaň uvažovat o Číně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O této značce tu již téma "bylo". Kvalita nestojí za řeč, nekupuj to!! Taky mám čínu a do dneška mi rádio nejde, bo příjem katastrofa. MP3 CD i DVD to přehrává, s mobilem to chodí, TV příjem nulový. Pokud ti můžu radit, přestaň uvažovat o Číně.

Tak myslím, žr to přesně vystihuje-měl jsem hodně podobný kouse, a prostě katastrofa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá, díky:) A co byste mi tedy doporučili? Jde mi prakticky jen o to, abych mohl přehrávat mp3, případně mohl třeba přehrát muziku z flashky přes USB. Ani to nemusí mít display. Nicméně také to dost záleží na ceně. Pokud by bylo autorádio s LCčkem a možností přehrávání dvd a video formátů jen o něco málo dražší, tak bych to také bral. Ale jak říkám, chtěl bych to primárně na MP3, jelikož mám ted rádio, které přehraje jen klasický audio formát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...