Přejít na obsah

Jak zapojit radio do Fabie Junior


Raduz

Doporučené příspěvky

To Raduz: Předchozí odpověď není zcela přesná. V Junioru v základu příprava na rádio není, ale je možné ji za 4500,-Kč objednat (anténa + repro vpředu). Takže teď jde o to, jestli ji ten kdo auto objednával objednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve škodovce co nezaplatíš to nemáš jinak to není problém dodělat iso konektor narádio stojí kolem 70kč repro origo koupíš v bazaru za pár korun (nejsou žádnej zázrak ale pro běžný provoz stačí) anténa 250-500 sice není origo ale možná bude kvalitnější (origo i kdyš má zesilovač stojí za ho...) pár drátů můj odhad ceny tak kolem1000Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Montoval tu niekdo komplet zapojenie radia do juniora ? Ake su ceny anten na fabiu + kablov z anteny do radia ? daju sa zohnat na nete nemozem nic najst :disgust:

Rad by som dal tatikovi moju antenu a ja som si kupil novu...tu zralociu plutvicku? su take co presne sedia na fabiu ?

Editováno: , autor: TiGeRZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Montoval tu niekdo komplet zapojenie radia do juniora ? Ake su ceny anten na fabiu + kablov z anteny do radia ? daju sa zohnat na nete nemozem nic najst :disgust:

Rad by som dal tatikovi moju antenu a ja som si kupil novu...tu zralociu plutvicku? su take co presne sedia na fabiu ?

Já jo, a potřeboval jsem všechno tohle:

sada repráků aba400004 za 1890

anténa aoc400001 za 715

anténí kabel aza400001 za 220

2x držák svorkovnice 6q0937535 za 80

2x průchodka 1j0971913 za 100

2x manžeta 6q0959843k za 180

2x svorkovnice 357035447 za 300

2x svorkovnice 357035447a za 300

pytlík pinů n90421201 za 200

Celkem teda asi za 4tczk.

Ale už jsou to asi 3 nebo 4 roky, tak se možná něco změnilo.

Docela síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nenechal dělat v origo servisu ale u soukromníka a celkem za vše mimo radia byla cena 3tic kč z toho 1300 stály repráky a antena stála kolem 300kč protože je to antena montovaná na octávku a nemá tu blbost proti ukradení,zbytek stály kabely,práce a jinej kastlík pro uložení radia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni,

po velkem odhodlaní jsem se dal do montáže repra a radia do Juniora. Dost me dostalo, že ve Škodovce nebyli schopni dat aspoň do dveři a pod palubovku čtyři dráty pro repro.

Ale co naděláme.

Do dveří se mě podařilo (zatím do levých) namontovat repro (orig. škoda - z vrakáču za 600,- + 300,- anténa).

Prosím jakým způsobem mám pokračovat a jak se mám dostat s dráty do středovýho panelu?

Jak mám odělat středový panel? - který se má nahradit kastlík pro rádio

Jak tam mám dovést anténu? - rozdělat celou palubovku?????

Kde mám vzít štávu pro rádio?

Prosím o nějaký polopatický popis - jesště jsem se v životě do ničeho takovýho nepouštěl.

Díky Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kastlik vytiahneš a vzadu hore by mal byť prichytený ISO konektor nahmataš ho tam .Ten len potom strčiš do radia.Kable do dverí cez tie gumové prechodky zo stlpika do dveri,na pravú stranu si ju musíš zohnať.Zadne repro som ťahal spolu s antenou poza schranku spolujazdca(tu dáš dele povolenim 3 šrobikov odspodu a 2 su v schranke) cez pravy pred. stlpik pod tapacirom strechy.Na stlpiku musiš dať dole ten plast,pod tapacir som sa dostal tak,že som dal dolu tesnenie dverí-iba hornú časť. pri zadných dverách daj dole ten plast a si pri diere anteny.Pri tych plastoch musiš použiť silu ale opatrne dosť často praskaju držiaky tých plieškov,pri tapacire strechy pozor aby si ho nezlomil.

na rozobratie interieru je krasny navod aj s foto v Inštalačných manualoch. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som ho tam mal bol prichytený gumičkou za vypinačom vyhrievania zadného skla  :D

no to ano ale musis mat z vyroby pripravu pre autoradio ;) a to mal maloktory junior

Můj jo, ale neni čistokrevnej, je kříženej s klasikem měl servo,14" kola a přípravu na rádio..

Editováno: , autor: Thomas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...