Přejít na obsah

brzdový system


Petr_gr

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

předesílám že jsem uplný laik :o)

Mám problém na fabii mi občas svítí kontrolka brzdového syst. už jsem s tím byl v servisu tam mi vyměnili kapalinu i plovák a v zimě byl klid. Teď co se ukázalo hezky tak je to tady znovu ani by mi nevadilo že to svítí ale ten kraval je šílený jezdím dlouhé cesty a radio mi řve naplno.

Moc prosím o pomoc.

PS. musíte polopatě :o))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skor by som to dal do podvozku ako do elektriky ale ked si uplny laik tak s tym aj tak sam nic neurobis.

treba zmenit servis.

vycitat chyby a dalej postupovat podla chyb.

moze to by milion veci, navia nepises ci si prvy majitel a auto mas od novoty, alebo je to nejaka druhorucka.

ak nie si prvy majitel pocet moznych pricin sa znasobuje neodbornym zasahom predchadzajuceho majitella, nehodou a pod.

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se stalo něco podobnýho.Pípalo to, dolil jsem brzdovku,po čase zase začalo pípat.Nakonec jsme si při výměně zadních kol všimli, že mám mokrý bubny zespodu. Takže ve finále to byl špatný brzdový váleček, kde skrz těsnění unikala kapalina. Po výměně vše ok lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Sice se to tyká něčeho jinyho,ale ať nezakládám novy téma:

Mám na autí FSII a kotouč 238.Destičky mám každou jinou dle fota.A teď to přide po vyměně novych kotouču a destiček mne napadlo co kdybych dal obě ty destičky stejny ty velký,pasuje to tam normálně a navíc mám ještě jednu sadu skoro novych.Podle mne ty origo každá jiná žádnej duvod nemaj je to asi jenom levnější.FSIII už maj každou destičku stejnou nebo ne?

post-86-087183300 1282160146_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...