Přejít na obsah

Offroad paket


Jan Tichy

Doporučené příspěvky

Zdravim mam dotaz kdo mate ambiente expierence verze mate tam paket pro spatne cesty ? protoze konfigurator ukazuje ze tato polozka je za priplatek ve verzy Ambiente za 5300 ale ve seznamu zakladni vybavy je tato polozka " provedeni pro spatne cesty" v zakladu mrknete pod motor zda tam je kryt ? diky :) v zakladu ma byt zadelany kryt motoru spodni a kryty pod podlahou a male ochrane kryty na zadni naprave, bud v tom maji peknej bordel nebo nevim.. :)

Editováno: , autor: Jan Tichy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím ja mám dokúpený paket pre zlé cesty a pod motorom mám pancierový plech a všetky plasty ktoré spomínaš ale kryt motora je tuším aj v základe ale plastový

Editováno: , autor: radoo
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Dnes som mal moznost sa zviest a lepsie si obzriet Yetiho. Ma mat paket na zle cesty. Ked som ten podvozok obzeral tak som zistil ze su tam cierne kryty pod motorom a po bokoch podvozku. Len na poklep sa mi skor zdali plastove. Teda ako plech mi to rozhodne nepripadalo. Mohol by sem niekto hodit foto podvozku s paketom a aj bez paketu. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som mal moznost sa zviest a lepsie si obzriet Yetiho. Ma mat paket na zle cesty. Ked som ten podvozok obzeral tak som zistil ze su tam cierne kryty pod motorom a po bokoch podvozku. Len na poklep sa mi skor zdali plastove. Teda ako plech mi to rozhodne nepripadalo. Mohol by sem niekto hodit foto podvozku s paketom a aj bez paketu. Dik.

Ak je v aute paket pre zlé cesty tak je pod motorom silný 2mm hrubý plech vraj spevnené plasty pod celou podlahou a plasty pod zadné ramená. Dúfam že bude na tých fotkách niečo vidieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som mal moznost sa zviest a lepsie si obzriet Yetiho. Ma mat paket na zle cesty. Ked som ten podvozok obzeral tak som zistil ze su tam cierne kryty pod motorom a po bokoch podvozku. Len na poklep sa mi skor zdali plastove. Teda ako plech mi to rozhodne nepripadalo. Mohol by sem niekto hodit foto podvozku s paketom a aj bez paketu. Dik.

Ak je v aute paket pre zlé cesty tak je pod motorom silný 2mm hrubý plech vraj spevnené plasty pod celou podlahou a plasty pod zadné ramená. Dúfam že bude na tých fotkách niečo vidieť.

post-50668-073702900 1287408680_thumb.jp

post-50668-053981600 1287408827_thumb.jp

post-50668-004635200 1287409002_thumb.jp

post-50668-028474100 1287409043_thumb.jp

post-50668-021366500 1287409099_thumb.jp

post-50668-068949000 1287409152_thumb.jp

post-50668-085282200 1287409203_thumb.jp

post-50668-055082700 1287409372_thumb.jp

post-50668-036045100 1287409383_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ja tam bohužiaľ nemám krytované tie zadné ramená a ani podlahu.

Ale to vpredu mám. Neviem, či je to len tenšie, ale mám tam také dačo.

A nanešťastie mám aj strhnutý "alobal" (no, cca. 0.4 mm hrubý plech :D) ktorý slúži ako tepelná izolácia. Na jednom mieste je zhruba 2cm zvlnený a natrhnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ja tam bohužiaľ nemám krytované tie zadné ramená a ani podlahu.

Ale to vpredu mám. Neviem, či je to len tenšie, ale mám tam také dačo.

A nanešťastie mám aj strhnutý "alobal" (no, cca. 0.4 mm hrubý plech :D) ktorý slúži ako tepelná izolácia. Na jednom mieste je zhruba 2cm zvlnený a natrhnutý.

To ľahko zistíš až budeš meniť olej lebo ten plech pod motorom má asi 15 kg a plast má asi tak odhadom 1 kg. Na tej tvojej fotke je asi plast pod motorom ale podlahu krytú máš len sú to vraj také mäkšie plasty.Ten paket sa u 4x4 určiťe oplatí obiednať. Pri novom aute je to iba 165 euro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravím, nemám ho dlouho a už sem si zrušil oplastování podvozku, (jako by pod řidičem) je tam seriové číslo 1K0825711, nemůžu tento díl nikde na internetu najít, nevíte prosím někdo kde to najdu, nebo jestli už ho někdo kupoval ? Díky za všechny rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...