Přejít na obsah

COLUMBUS 3x prázná díra


Doporučené příspěvky

Ahoj Octavaci, tak dnes rano jsem po třetí ( 3x !!!!) hotovej. Mého krásného COLUMBUSE si někdo vypůjčil a budu muset opět vypláznout 20 litrů za vrácení. Okno budu muset nový. Tak snad exisuje něco co odradí chodit pro mé věci do auta (garáž namám) :angry:

Našel jsem něco s odnimatelným displejem tady . Funguje to?? nebo něco jiného ? Jdu vysávat sklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O těch fóliích jsem přemýšlel taky, ale bojím se toho, co nějaká vystresovaná zlodějská píča udělá po 20ti ranách kamenem když zjistí že to nerozbije. Aby ho nenapadlo něco jako "Ty mi nechceš dát svoje rádio, ktery patří mě. Tak ti rozmlátím cely auto".

No doufej, že spíš zajde s kamenem k sousedovi. Tak mě napadá, jestli by šlo vykuchat nějaké starší autorádio, třeba Stream, a z jeho přední strany udělat falešný čelní kryt. Fetka projde okolo, mrkne na Stream a jde dál... S trochou tmelu a pilníčkem by to možná ani nebyla velká práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufej, že spíš zajde s kamenem k sousedovi. Tak mě napadá, jestli by šlo vykuchat nějaké starší autorádio, třeba Stream, a z jeho přední strany udělat falešný čelní kryt. Fetka projde okolo, mrkne na Stream a jde dál... S trochou tmelu a pilníčkem by to možná ani nebyla velká práce.

Tomu snad sám nevěříš. Pokud to je fetka tak to moc neprohlíží a jde si pro to.

Jediné co pomůže je garáž, plot a velký nervózní pes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Octavaci, tak dnes rano jsem po třetí ( 3x !!!!) hotovej. Mého krásného COLUMBUSE si někdo vypůjčil a budu muset opět vypláznout 20 litrů za vrácení. Okno budu muset nový. Tak snad exisuje něco co odradí chodit pro mé věci do auta (garáž namám) :angry:

Našel jsem něco s odnimatelným displejem tady . Funguje to?? nebo něco jiného ? Jdu vysávat sklo.

3x??? Tak to bych tam dal maximálně rádio od rákosky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Od rákosky jsem měl ve Felicii radio 3x a porad mě to nebavilo měnit tak jsem koupil Kenwooda za 10 (tehdy s RDS a CD ne MP3) a ten sel jak hodinky.

Zajímavý vypadá Pincek s odnímatelným panelem a šuplíkem.Design sice otřesný(možná to odradí) tady je ale chtělo by to vidět má ho někdo :kol-75:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluvte mou nedokonalou představivost, ale pokud OII má aspoň sériový alarm s čidlem pohybu a aktivovaný safe system, jak je možné, že k odcizení v tomto případě dochází tak často? Neměly by přece jít otevřít dveře ani zevnitř = musí tam lézt přes rozbité okénko, ve kterém si musí udělat dostatečný otvor. Vyšroubování přece taky chvíli trvá. Není to přece žádný profík - mezi samotnými čórkaři je krádež rozbitím okna považována za ubohou... Suma sumárum - pokud to auto na noc postavím na viditelné místo, tak mi neříkejte že jsou všichni lidé tak lhostejní a ani jednou z těch tří případů by si toho nikdo nevšiml... možná jsem ale moc naivní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Mě dnes v Praze kousek od stanice metra Palmovka vzali taky Columbuse z novýho Scouta. Zajímavý je, že nic nebylo poničený ani rozbitý. Nějakým způsobem si odemkly pouze dveře řidiče...jak je toto možné ??? Ostatní dveře včetně kufru zůstali zamčené a ani alarm nehoukal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Jo jo přesně tak tvrdě, taky už jsem o jednoho columbuse přišel....pořídil jsem pořádnej alarm (v případě poplachu vola ihned na mobil) no a dál to jistí 30kg pitbul a bouchačka v šuplíku. Ovšem když příjde na věc a člověku rupne v bedně možná lepší jen teleskop skrz nějakýho debila si jít sednout. Když jsem ráno přišel k autu a viděl rámeček na sedadle byl to hnus kdybych tam měl někoho nachytat nevím nevím co bych mu provedl...určitě by to byla nepřiměřená obrana.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...