Přejít na obsah

Autoradio - výběr a výměna neoriginálního radia


Host MichalF

Doporučené příspěvky

MNo a už slyšim :" Ty voe, to má jen 4x30w, to muj sencor v mý stodváce má 4x50 voe py.o a stál enom litra" lol:smich:lol

Nejsem si ted jistej, ale myslim, ze Becker prave udava vykony RMS. Resil jsem to s obchodnim zastupcem, ale nejsem si nyni jist. Tj. ono tech 4x30W hraje o dost hlasiteji nez beznych 4x50W :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradte chcem si kúpiť rádio s MP3 do OI chcel by som orginal Symphony (kôli jednotnosti dizajnu palubovky) ísť do toho alebo si kúpiť niečo iné? hrá to v pohode, fukcie, ovládanie, každý postreh dobrý.

Editováno: , autor: fofoja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Symphony ti klidně doporučím, jestli ti jde o design a podporu maxidotu. Pokud ti jde o zvuk a odnimatelný panel, tak jdi do něčeho jinýho... Osvědčených značek je spoustu, takže není problém si vybrat. Já měl Alpine, Clariona a teď Beckera a u všech spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Protože také uvažuju o pořízení nového radia,tak to tady pročítám a již jsem byl rozhodnut koupit některý model z Alpinek, když jsem objevil toto: http://www.prohifi.cz/autoradia/clarion-fb-289rbt

Nevíte někdo jak hraje? Nemá někdo foto jak vypadá v autě a jak ukazuje displej?

Editováno: , autor: nabik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak calrion patří bezesporu mezi špičku.Segmenty displeje mají lehce namodralou barvu a podsvětlení tlačítek má X variací.Tento model jsem instaloval do OI, ale foto bohužel nemám.

Jen bych ještě dodal, že součástí balení je i externí mikrofon...což mě u Pio DEH-P700BT dost překvapilo, že si zákazník když si kupuje rádio s BT musí u tak drahého rádia připlatit dalších 1tis. za MIC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak calrion patří bezesporu mezi špičku.Segmenty displeje mají lehce namodralou barvu a podsvětlení tlačítek má X variací.Tento model jsem instaloval do OI, ale foto bohužel nemám.

Jen bych ještě dodal, že součástí balení je i externí mikrofon...což mě u Pio DEH-P700BT dost překvapilo, že si zákazník když si kupuje rádio s BT musí u tak drahého rádia připlatit dalších 1tis. za MIC

A bude hrát stejně dobře jako ty Alpinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle vypadá v mém autě :)

Teeeda tenhle Becker me uplne nadchnul! Vypada to paradne! Uplne skvelej obycejnej funkcni design. Jenze ja mam multi-kulti volant :-( Patral jsem, ale vypada to ze Becker s OEM dalkovymi ovladanimi hlavu vubec nedela. Hrozne by me stvalo mit na volante odpojena tlacitka k nicemu ;)

Takze asi zvitezi Clarion CZ509EG. Ten alespon sviti jenom jednou zelenou barvou, designem to taky neni poutovka a ma vse, umi i OEM dalku. Nemate nekdo foto jak pasne do OI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neodpustim si a přispěji taky trochou do mlýna. Nevím proč,ale proti Sony mám jakousi averzi a to v jaké koliv podobě.

Co se týče autorádii od Sony,pár desítek jsem jich namontoval a nadšení žádné. To samé musím říct i co se týče Panasonicu.

Já osobně bych začínal u Pioneera,Alpine,atd. To jsou podle mě rádia do auta. Mají lepší korekce a o citlivosti tuneru ani nemluvím! Jinak co se týče poruchovosti ,nejhorší jsou ty značky/neznačky,pak Sony,Panasonic a Pioneer ,že už je spíš unaven stářím.Alpina spol jsem ještě neměl tu čest mít porouchaného na servise.

Můj příspěvek berte jako od člověka s muzikantským uchem kterej opravuje elektroniku. Tak asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom jsem taky premyslel, ale nevim jak moc D-Dot pracuje s tlacitky ovladani radia na volantu. Pokud vim, tak to maka na tlacitkach palubniho pocitace, tyhle jsou jina. Nebo se uplne pletu? Nevim jestli tohle neni spis do jineho topicu ... :unsure:

s multifunkcnim volantem D-DOT funguje bez problemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nazdar.

Kámoš si chce dať do OI nové rádio. Ako sme tak hľadali po nete, tak sme natrafili na toto:

http://www.autoradia.cz/pioneer-deh-2120ub_835.htm

Čo naňho poviete? Je dobré? Prípadne poradte nejaké iné (lepšie). Podmienka je aby malo USB.

Ešte ako je to s výmenou? Spraví si tu výmenu aj doma sám, alebo nie? Je to náročne? Nejaké rady, alebo návod by sa zišiel. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od rádia do ISO konektoru jdou ty dva kabely...jsou spojené dutinkovými konektory...takže mezi sebou prohodit...pro demontáž OEM rádia se použijí montážní klíče...popřípadě nějaké plíšky...kdyby zlobil příjem tuneru tak použít fantomový napáječ...

http://www.eshop-rychle.cz/www-fancarhifi-.../5/296-66022-E3

post-845-1243193091_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle vypadá v mém autě :)

Kolik mm ti radio precuhuje pres pristrojovku? Mam to samy a trosku me stve, ze oproti origo radiu mirne precuhuje. Vim ze se to da doladit tema packama po strane, ale dal ho uz nemuzu dostat, ale nevim jesi je uz nadoraz vzadu nebo vepredu v panelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od rádia do ISO konektoru jdou ty dva kabely...jsou spojené dutinkovými konektory...takže mezi sebou prohodit...pro demontáž OEM rádia se použijí montážní klíče...popřípadě nějaké plíšky...kdyby zlobil příjem tuneru tak použít fantomový napáječ...

http://www.eshop-rychle.cz/www-fancarhifi-.../5/296-66022-E3

Prečo? Mohol by sa vyskytnúť nejaký problém s príjemom tuneru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem Octavii a byl tam Blaupunkt milano mp 28, říkal jsem si Blaupunkt jo bude asi nic moc....tak jsem tam dal ze starého auta Kenwood KDC-W4737U a nestačil jsem se divit - ten Kenwood hraje hrozdě a nemá žádné basy (i po nastavení všech funkcí) :aggressive: tak jsem dal zpět Blaupunkt a zvuj je super---tak nevím???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chlapi , koupil sem Oktu s multifunkcnim volantem a radio mam original symphony na CD a rad bych tam dal nejaky jini ale aby fungoval volant.Otazky zni.

1.Pujde tam radio z škoda octavia II autorádio audience MP3 se zabudovaný měnič na 6CD ?

2.Jake jine radio mi doporucite na MP3 do ceny 5 000Kc tak aby fungoval volant a byla snadny instalace radia.

Ve prednich dveri new repro Kicx GFQ 6.2. a zadek zatim origos. Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...