Přejít na obsah

Autoradio - výběr a výměna neoriginálního radia


Host MichalF

Doporučené příspěvky

Tak jsem objednal Beckera a teda zatím jen první poslech, ale teda klobouk dolu. Zjistil jsem, že repra sem neměl zas tak špatný. Nádhernej zvuk. A to mě čeká ještě tlumení a tak o třídu dvě lepší repro. Jsem naprosto spokojen, při objednávce jsem byl trochu smutnej, že to nemá usb vstup, ale teď mi to naprosto nevadí. To rádio je úplně o něčem jiném :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem objednal Beckera a teda zatím jen první poslech, ale teda klobouk dolu. Zjistil jsem, že repra sem neměl zas tak špatný. Nádhernej zvuk. A to mě čeká ještě tlumení a tak o třídu dvě lepší repro. Jsem naprosto spokojen, při objednávce jsem byl trochu smutnej, že to nemá usb vstup, ale teď mi to naprosto nevadí. To rádio je úplně o něčem jiném :palec2:

To je co jsem psal - je to o pocitu a zkrátka něco, co moc nejde popsat. Člověk to dá do auta a během 3 minut má v hlavě naprosto jasno, že koupil dobře, a o tom to je :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teda doplňuji, o víkendu jsem vytlumil a musím poděkovat. Jsem zvědavej, kdo mi začne v autě první hledat subwoofer :). Hraje to naprosto perfektně. Musel jsem teda trocu vypodložit podložky pod repra, protože ty co jsem objednal mají moc velký magnet, ale šlo to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, mate niekto skusenosti so znackou Pionner? Pred styroma rokmi som to kupil mame do leona a hra to suprovo na fabrikovych reprakoch...

Chcem si teda kupit DEH-2100UB

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...neer-DEH-2100UB

Je to dobra kupa? A este ak mozete, tak poradte, prosim, ake repro k tejto triede radia... Netravim v aute tolko casu, ale chcem aby to hralo normalne, nemusi byt to naj...

dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Prodal bych za dvojku originál CD rádio Symphony do octy, vyndal jsem ho ze supa. Ale za živýho boha nemohu najít k němu kód, tak kdyby si ho někdo dokázal odbloknout, (možná ten kod najdu), nechal bych mu ho, pač mi leží v šupliku. MP3 neumí, ale jde to dodělat. Je zeleně podsvícené a nemá žádnou chybu. Není poškrábané ;) Kdyby někdo měl zájem, tak do SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj

chtěl bych si koupit nové rádio do O1. Tak bych chtěl poradit jaké by jste mi doporučili. Nějak jsem procházem net a je tam toho mraky. CHtěl bych aby to umělo MP3. Možno k němu připojit SD kartu. Měl by mít i AUX vstup a i USB (i když ten asi zezadu nelíbí se mi že by připojená pleška trčela vepředu - zetadu bych si tam dal kabel a flešku do přihrádky spolujezdce). Ještě bych ocenil dálkové ovládání (ne na volant) a kdyby měl Bluetooth tak by to bylo super. Ale asi mám moc velké nároky a takovéhle rádio by bylo dost drahé. Asi bych se do 3000,- nevešel.

když bych seřadil co bych chtěl.

1. MP3

2. SD karta

3. Dálkové ovládání

4. Bluetooth

5. USB

6. AUX

Poradí te mi někdo jaké rádio? Jediné co jsem tak nějak našel je nějakej SENCOR SCD 7605BMR ale ten asi nemá moc dobrou kvalitu. Nejsem moc náročnej na zvuk ale trochu dobře by to hrát mělo. Předem moc děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no...něco asi budeš muset vypustit...ale snad tyto dva modely by něco z toho splňovaly...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...eer-DEH-P4100SD

...je sice bez BT, ale zvukové bez problémů...DO by měl být CD-R320

...pak clarion...

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz...larion-FB289RBT

...je bez CD mechaniky takže postrádá MP3, ale ty se dají pouštět z USB...bude asi nutný kompromis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

nazdar chlapi,

kupil som si octavku a mal som v nej radio Sencor SCT 2203R. hudobny vykon na bezne pocuvanie staci, ale co ma stve je FM tuner. par krat som isiel vychod zapad a radio viac chrcalo ako hralo, ani bohovi nevedelo naladit tu stanicu co som pocuval, tak som to furt doladoval jak som vedel a polovicku cesty som pozeral na radio, nie na cestu :) . neviem cim to mohlo byt, ale stve ma to, tak rozmyslam ze ho vymenim. chcem kupit nejake sikovne radio do 100€, aby mi viac nechrcalo, aby si samo preladovalo stanice a drzalo signal, aby prehravalo CD-MP3, malo AUX vstup (potesil by aj zadny AUX vstup "RCA line in") a RCA vystup, lebo chcem napichnut aj subak.

za vase tipy a nazory vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, diky za info, ten pioneer sa mi zda taky najlepsi, ale este sa ta chcem spytat, pioneer DEH-2120UB = DEH 1120MP + usb slot, alebo je tam tych rozdielov viac?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...