Přejít na obsah

Jaké je nejlepší relé denního svícení ??


montek

Doporučené příspěvky

No ,nevím aby mi při každém otočení klíčku něco hrálo,tak z toho bych byl asi za chvíli cvok.Namontoval jsem si dnes tohle :http://www.aprofi.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=248 a jsem spokojenej.Největší problém bylo vytáhnutí pinů z pojistkové skříňky,jinak to šlo a hned napoprvé to jelo tak jak má.Navod na montáž je udělaný na jedničku,akorát tam chybí vypichováky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ,nevím aby mi při každém otočení klíčku něco hrálo,tak z toho bych byl asi za chvíli cvok.Namontoval jsem si dnes tohle :http://www.aprofi.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=248 a jsem spokojenej.Největší problém bylo vytáhnutí pinů z pojistkové skříňky,jinak to šlo a hned napoprvé to jelo tak jak má.Navod na montáž je udělaný na jedničku,akorát tam chybí vypichováky :D

Kdy to sepne, nebo lepe jak rychlo po nastartovani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ,nevím aby mi při každém otočení klíčku něco hrálo,tak z toho bych byl asi za chvíli cvok.Namontoval jsem si dnes tohle :http://www.aprofi.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=248  a jsem spokojenej.Největší problém bylo vytáhnutí pinů z pojistkové skříňky,jinak to šlo a hned napoprvé to jelo tak jak má.Navod na montáž je udělaný na jedničku,akorát tam chybí vypichováky  :D

Kdy to sepne, nebo lepe jak rychlo po nastartovani?

Sepne se to tak,že když se otočí klíčkem tak se zapnou obrysovky a tak 2sec.po nastartování se zapnou tlumená světla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ,nevím aby mi při každém otočení klíčku něco hrálo,tak z toho bych byl asi za chvíli cvok.Namontoval jsem si dnes tohle :http://www.aprofi.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=248  a jsem spokojenej.Největší problém bylo vytáhnutí pinů z pojistkové skříňky,jinak to šlo a hned napoprvé to jelo tak jak má.Navod na montáž je udělaný na jedničku,akorát tam chybí vypichováky  :D

Kdy to sepne, nebo lepe jak rychlo po nastartovani?

Sepne se to tak,že když se otočí klíčkem tak se zapnou obrysovky a tak 2sec.po nastartování se zapnou tlumená světla.

u tohodle rele od aprofi sviti palubovka a osvetleni SPZ po automatickem zapnuti svetel?? Nebo se palubovka rozsviti az kdyz rucne zapnu svetla vypinacem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ,nevím aby mi při každém otočení klíčku něco hrálo,tak z toho bych byl asi za chvíli cvok.Namontoval jsem si dnes tohle :http://www.aprofi.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=248  a jsem spokojenej.Největší problém bylo vytáhnutí pinů z pojistkové skříňky,jinak to šlo a hned napoprvé to jelo tak jak má.Navod na montáž je udělaný na jedničku,akorát tam chybí vypichováky  :D

Kdy to sepne, nebo lepe jak rychlo po nastartovani?

Sepne se to tak,že když se otočí klíčkem tak se zapnou obrysovky a tak 2sec.po nastartování se zapnou tlumená světla.

u tohodle rele od aprofi sviti palubovka a osvetleni SPZ po automatickem zapnuti svetel?? Nebo se palubovka rozsviti az kdyz rucne zapnu svetla vypinacem??

Mě svítí vše SPZ, podsvícení ovladačů a kontrolka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ,nevím aby mi při každém otočení klíčku něco hrálo,tak z toho bych byl asi za chvíli cvok.Namontoval jsem si dnes tohle :http://www.aprofi.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=248  a jsem spokojenej.Největší problém bylo vytáhnutí pinů z pojistkové skříňky,jinak to šlo a hned napoprvé to jelo tak jak má.Navod na montáž je udělaný na jedničku,akorát tam chybí vypichováky  :D

Kdy to sepne, nebo lepe jak rychlo po nastartovani?

Sepne se to tak,že když se otočí klíčkem tak se zapnou obrysovky a tak 2sec.po nastartování se zapnou tlumená světla.

u tohodle rele od aprofi sviti palubovka a osvetleni SPZ po automatickem zapnuti svetel?? Nebo se palubovka rozsviti az kdyz rucne zapnu svetla vypinacem??

Mě svítí vše SPZ, podsvícení ovladačů a kontrolka.

mně svítí pouze kontrolka přístrojovka a SPZ nesvítí.Mám ho taky od aprofi.

Jestli svítí a nesvítí přístrojovka je o tom jestli tam zapojíš drát.je tam vedený k tomu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem pochopil, že by to tak mělo být, jen mi jde o to, abych to mohl úplně vypnout, myslím automatiku, protože nechci aby mi při popojíždění mimo silnice rozsvěcovaly xenony - na chvilku.

Tak to jedině vyvést spínač z ASS někam na palubní desku a myslet na to.

rkonf: Mám jeden skromnej dotaz. Jak bez poškození vytáhnout spínač světel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem pochopil, že by to tak mělo být, jen mi jde o to, abych to mohl úplně vypnout, myslím automatiku, protože nechci aby mi při popojíždění mimo silnice rozsvěcovaly xenony - na chvilku.

Tak to jedině vyvést spínač z ASS někam na palubní desku a myslet na to.

rkonf: Mám jeden skromnej dotaz. Jak bez poškození vytáhnout spínač světel?

spínač zamáčknout do palubní desky a současně otočit do prava a poté vytahnou a odpojit konektor.

viz. DP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rkonf: Mám jeden skromnej dotaz. Jak bez poškození vytáhnout spínač světel?

Je to jak říká Martan. Spínač zatlačíš ve vypnuté poloze (směrem dopředu, tedy opačně než když zapínáš mlhovky, neboj se pořádně zatlačit) a otočíš doprava. Otočit jde jen kousek - tak na půl cesty mezi polohou vypnuto a parkovačky. Potom už by měl jít celý spínač vysunout z palubky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rkonf:    Mám jeden skromnej dotaz. Jak bez poškození vytáhnout spínač světel?

Je to jak říká Martan. Spínač zatlačíš ve vypnuté poloze (směrem dopředu, tedy opačně než když zapínáš mlhovky, neboj se pořádně zatlačit) a otočíš doprava. Otočit jde jen kousek - tak na půl cesty mezi polohou vypnuto a parkovačky. Potom už by měl jít celý spínač vysunout z palubky.

Moc děkuji za radu :specool: , relátko je namontováno (práce na 25 minut) a svítíme! -_-:specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji! A jaké jsi zvolil? Origo Škoda nebo ASS3 nebo jiné?

ASS3, koupeno za 780,- kč + 25 minut práce a panuje max. spokojenost. Světla se rožnou asi po 4 vteřinách. Jenom se chci zeptat, při otočení klíčkem v zapalování cvakne v tom relátku a na chvilku problikne kontrolka světel. Potom problikne ještě jednou při startu a pak se rožne při rosvícení světel.Jde mi o to problikávání. Je to normální? Nebo je tam něco špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji! A jaké jsi zvolil? Origo Škoda nebo ASS3 nebo jiné?

ASS3, koupeno za 780,- kč + 25 minut práce a panuje max. spokojenost. Světla se rožnou asi po 4 vteřinách. Jenom se chci zeptat, při otočení klíčkem v zapalování cvakne v tom relátku a na chvilku problikne kontrolka světel. Potom problikne ještě jednou při startu a pak se rožne při rosvícení světel.Jde mi o to problikávání. Je to normální? Nebo je tam něco špatně?

Dobry cena, kde jsi koupil?

To je ten tip co pipe kdyz je po vypnuti znovu nezapnes a pipou i po zapnuti ne?

Jinak tohle vypada na neodrusenou elektroniku toho rele. Kdyz se dostane pro napeti tak nez se nabiji kondika a podobne tak ten trandak sepne a tim klepne rele. Dulezity je aby neseply svetla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji! A jaké jsi zvolil? Origo Škoda nebo ASS3 nebo jiné?

ASS3, koupeno za 780,- kč + 25 minut práce a panuje max. spokojenost. Světla se rožnou asi po 4 vteřinách. Jenom se chci zeptat, při otočení klíčkem v zapalování cvakne v tom relátku a na chvilku problikne kontrolka světel. Potom problikne ještě jednou při startu a pak se rožne při rosvícení světel.Jde mi o to problikávání. Je to normální? Nebo je tam něco špatně?

Dobry cena, kde jsi koupil?

To je ten tip co pipe kdyz je po vypnuti znovu nezapnes a pipou i po zapnuti ne?

Jinak tohle vypada na neodrusenou elektroniku toho rele. Kdyz se dostane pro napeti tak nez se nabiji kondika a podobne tak ten trandak sepne a tim klepne rele. Dulezity je aby neseply svetla

koupil jsem zde http://www.levnealarmy.cz/kategorie.php?id_kategorie=12

Je tam uvedená vyšší cena ale na dotaz mi nabídl cenu 780,- s daní, osobní odběr v Ostravě. (Vytiskl jsem si jeho odpověď na můj email kde nabídl tu nižší cenu a s tím jsem šel do prodejny, kde mi to bez protestu prodal za tu nabídnutou cenu). Má v nabídce ještě jeden typ relátka, které rožíná i palubku, ale je u toho víc káblíků a pracnější montáž, takže jsem zůstal u toho ASS3.

Jinak to pípnutí je po zapnutí světel jednou a pokud přepneš světla ručně a pak je vypneš při běžícím motoru tak ti pípá asi co půl minuty(přestane po vypnutí motoru). Ten pípák je takový jako gong a je hodně utlumen, takže pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted maj na to akci ve skodovce, ale cenu nikde neuvadeji

Dneska jsem to viděl ve škodovce a akce jako prase, ceny relátek jsou kolem 850,- a můžeš si domluvit montáž- prostě paráda

podle me je to jen trik, zadna akce na relatka neni pac za 851Kc(Fabia, u Octavie o dvacku vic) to bylo i pred rokem, schvalne se za tyden zeptam na cenu montaze, jdu na garancku tak treba nabidnou nejakou "akcni" cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...