Přejít na obsah

Nebliká dioda u dveřích řidiče...?


bercom

Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi, když zamknu auto DO nerozbliká se mně ledka ve dveřích. Až když dvakrát otočím klíčem v zámku na zamknout, tak se teprve rozbliká. Neví někdo proč? Díky..

No jasně starý známí mikrospinače v zámcích dveří, dělá mi to taky, už se na to chystám 2 měsíce, ale vždy to začne fungovat jak se oteplý nad 5"C! No takže koupit mikrospinače a opravit! Cosby to dělá za 700,-!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale proč to klíčem jde a DO ne? Kdyby to byl mikrospínač, tak to nejde nijak, nebo se mýlím?

A co s tím má oteplení společného? :o To si mám myslet, že je našim autíčkům zima?

Já mu dám, že až se oteplí.... :)

No taky si to nedokážu vysvětlit, už to mám taky vyzkoušené že jak jsou teploty pod 5"C tak při zamykání zamknu klíčem přes kufr (na dveřích zámky nemám) a ještě dvakrát otočím a dioda se rozbliká a pak teprve pustím dálkou alarm! Zjistil jsem že mi to dělají zadní dveře, protože dálkou v nich cvakne jen jednou!Po opětovném otočení klíčku v zámku cvakne podruhé a dioda se rozbliká!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky problém ze zámkem(asi),když otevřu dveř tak semi nerozsvítí lampička a ani ve dveřích ty červený světýlka dole a občas semi stane že zavřu dveře a ve vnitř to signalizuje že jsou otevřený,jak u řidiče tak spolujzdce,zřejmě špatný zámky že??? :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam podobny problem a budu muset tez bud propajet spoje nebo namontovat novy spinac..Mate vyzkousenynejaky konkeretni model treba z onogo GES nebo GM?Ja ze nemam ani ejden obchod ve meste a nerad bych rozebral dvere apak teprve shanel co tam nacpat.To radeji za par kacek koupim rovnou ten vyzkouseny a max me zustane doma na priste nez met rozebrane auto nebo to rozebrat pak znova az ho sezenu.Napiste me prosim pripaden katalogove cislo pokud ho nekdéo znate co se tam vleze.Dikas vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

novej poznatek... když jsem zkoušel jestli to neni těma kontaktama, tak při rozpojeni a znovu zapojeni toho svazku na stahovačce ledka blika... takže kontakt to není! ale při zamykani neblika :angry: takže ten mikrospinač? vi někdo?

mal som presne to iste - mal som prehnity kontakt na tej 28 pinovej "scardke" 12 V+, este mi pisalo - vadne nastavovanie soferovho zrkadla ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Cauky,

dnes jsem si opravoval klicku ,ktera mi drhla pri prilezitosti montaze DO a pri testovani DO jsem si lehce pricvaknul diodu co je ve dverich (SAFE) do dveri.

A ted kdyz zamknu auti at klicem nebo DO tak uz neblika :(

Nevi nekdo jeji cislo a popr. cenu hledal jsem v ETCE a asi spatne hledam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...