Přejít na obsah

Konec jedné legendy


admin

Doporučené příspěvky

Přátelé okřídleného šípu,

to je hodně nemilé.Stát se to mojemu miláčkovi, tak nevím. A přitom si myslím, že v 95% se tomu dá předejít. Chce to jen si nemyslet, že jsem Pavel Valoušek či jiný závodník. Dále pamatovat na to, že právě ta silnice po které jedu, není uzavřená erzeta a že se zde nacházejí ostatní účastníci silničního pravozu, jo a vrahem se může stát každý z nás během pár sekund.To není dobrá představa.Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další jeden chytrej.To záleží na každym z nás,jestli když sedá za volant a má v hlavě vylízáno,nebo se považuje za dospělého zodpovědného člověka a podle toho se chová.

NEMORALIZUJ, zítra v tý pozici nešťastníka můžeš být ty a nikdo tě tady nebude soudit zda si nebo nejsi viník. Peace post-23-1156182784.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak myslite ze to pujde jeste opravit nebo spis ze se to vyplati?

Hele opravit se dá všechno,záleží jak dlouho to bude trvat,kolik to bude stát peněz a jak bude výsledek vypadat.Takhle to říkám v práci veliteli,když nám vyjede z linky nějaká šlupka rozjebaná od robotů.post-23-1156182784.gif

Pokud je rozmlácenej jen předek a nejsou žlomený sloupky,tzn jen přední výstuhy,motor bude v cajku,tak to vidim na těch 40-50 tisíc zlaťáků za díly + rovnání na stolici,teda pokud bude dotyčný šikovnej a bude schánet část věcí po vrakáčích a ne novoty.Vim o čem mluvim,před měsícem jsem dával do kupy FRS wink.gif viz moje téma http://forum.skodaho...v-bobicek-scud/

Editováno: , autor: azriel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další jeden chytrej.To záleží na každym z nás,jestli když sedá za volant a má v hlavě vylízáno,nebo se považuje za dospělého zodpovědného člověka a podle toho se chová.

NEMORALIZUJ, zítra v tý pozici nešťastníka můžeš být ty a nikdo tě tady nebude soudit zda si nebo nejsi viník. Peace post-23-1156182784.gif

Příteli okřídleného šípu,

ačkoliv normálně na tenhleten typ poznámek nereaguji, v Tvém případě udělám vyjímku.Poslyš, Ty mne tady na Foru pranýřuješ za to,jak tady MORALIZUJI a potom mi klidně nabídneš mír.No,tak lehké to mít nebudeš. Žádám satisfakci formou duelu.Navrhuji:rovinka dlouhá tak nejmíň 1 kilometr a dvě vozidla proti sobě.Po předem domluveném znamení se obě vozidla vydají proti sobě rychlostí 130km/h a kdo vybočí ze směru jízdy prohrál.

Pravidla:-před tímto duelem budou oba aktéři podrobeni orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu ( pozitivní zkouška znamená diskfalifikaci)

-vozidla musí mít platnou STK

-vozidlo nesmí být viditelně poškozené a neodborné opravy laku povedou opět k diskfalifikaci

-vozidlo musí být čerstvě navoskováno a vyleštěno, uvnitř musí být perfektní pořádek a musí pěkně vonět.Pokud bude zjištěno, že se

uvnitř vozidla nacházejí drobky či jiné zbytky jídla,povede toto zjištění opět k diskfalifikaci

-pneumatiky musí být nahuštěny na tlak předepsaným výrobcem, aby nedošlo k jejím předčasným opotřebením

-duelu se smí použít jen vlastní vozidlo značky Škoda-Fabia tvz. jednička

-tuning a zvýšení výkonu povoleno

-žvýkačka Orbit v ústech povinná

Pokud máš zájem se zůčastnit tohoto duelu, potřebuji po Tobě kopii velkého a malého technického průkazu,fotografie Tvého vozidla ze všech stran,kopii zelené karty,potvrzení ze zdravotní pojišťovny o tom zda platíš a výpis z karty řidiče. Já vím, je toho hodně, ale za trochu srandy to stojí. Ne? Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde a kdy to bude na to se přijedu mrknout! :smich:

Příteli okřídleného šípu,

pokud se to bude konat, tak se to tady všichni na Foru dovědí, ale takové záležitosti si vyřizují opravdoví chlapi osamoceně. Bude vydán přísný zákaz

přijít se podívat z bezpečnostního hlediska. Tak se nezlob, no jedině, že by Vás příznivců krásné techniky bylo víc.Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příteli okřídleného šípu,

ačkoliv normálně na tenhleten typ poznámek nereaguji, v Tvém případě udělám vyjímku.Poslyš, Ty mne tady na Foru pranýřuješ za to,jak tady MORALIZUJI a potom mi klidně nabídneš mír.No,tak lehké to mít nebudeš. Žádám satisfakci formou duelu.Navrhuji:rovinka dlouhá tak nejmíň 1 kilometr a dvě vozidla proti sobě.Po předem domluveném znamení se obě vozidla vydají proti sobě rychlostí 130km/h a kdo vybočí ze směru jízdy prohrál.

Pravidla:-před tímto duelem budou oba aktéři podrobeni orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu ( pozitivní zkouška znamená diskfalifikaci)

-vozidla musí mít platnou STK

-vozidlo nesmí být viditelně poškozené a neodborné opravy laku povedou opět k diskfalifikaci

-vozidlo musí být čerstvě navoskováno a vyleštěno, uvnitř musí být perfektní pořádek a musí pěkně vonět.Pokud bude zjištěno, že se

uvnitř vozidla nacházejí drobky či jiné zbytky jídla,povede toto zjištění opět k diskfalifikaci

-pneumatiky musí být nahuštěny na tlak předepsaným výrobcem, aby nedošlo k jejím předčasným opotřebením

-duelu se smí použít jen vlastní vozidlo značky Škoda-Fabia tvz. jednička

-tuning a zvýšení výkonu povoleno

-žvýkačka Orbit v ústech povinná

Pokud máš zájem se zůčastnit tohoto duelu, potřebuji po Tobě kopii velkého a malého technického průkazu,fotografie Tvého vozidla ze všech stran,kopii zelené karty,potvrzení ze zdravotní pojišťovny o tom zda platíš a výpis z karty řidiče. Já vím, je toho hodně, ale za trochu srandy to stojí. Ne? Radek.

Nechtěl jsem na to reagovat ale takové kraviny si vyřizujte přes soukromé zprávy a ne tady veřejně na fóru. Divím se, jak můžeš napsat takovou idiotskou zprávu. Jsem člověk,který má rád srandu ale v normálních mezích a ne tohle. Tebe bych na silnici nechtěl potkat!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já dnes s Feldou po přejetí horizontu měl takových 15 metrů před sebou kamión ... krve by se ve mě nedořezal kol-102.gif ... ještě že jsem jel tak nanejvýš šedesát, že jsem po pár metrech gumování a sjetí z krajnice zastavil. Naštěstí byl bez návěsu, takže jsme se nakonec porovnali, ale těch slov co na jeho adresu padlo, to by bylo v telce vypípáno jedním dlouhým nepřetržitým pípnutím icon_321.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...