Přejít na obsah

vady laku,koroze na supu


PetrKV

Doporučené příspěvky

Supa mám už 4rok a začal hniť až po kúpe,resp.predtým takýto určite nebol,ako na ostatných častiach niesu diery ani hrdza ako na zadnom výku ale je odškrabnutý lák v približnej veľkosti 0,5cm a podtým začína kvitnúť.Celolak v mojom prípade určite nehrozí,myslím že tie pohnité časti dám dokopy a dám ho celý do folie.
To tesnenie som tu už čítal a myslím že aj ked niekto dal tesnenie z gumy tak to pohnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas koupit lepsiho supa, samozrejme se to netyka kufru, tam nepomuze ani zlato. Ted uz davaji ale tesneni z gumy, ne z peny

 

Tak to je dobrá rada :kol-28:  koupit lepšího supa.Asi kdyby to bylo tak jednoduché tak to udělá ne?A jestli to je rok 2003 a parkuje s tím venku tak hold to neovlivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zkoušel jsem argumentovat s tou vyhláškou Evropské Komise z 1. 6. 2010, nicméně i tak - neuspěl jsem... Sice mi prošlo, že jsem servisoval vůz v neautorizovaných servisech, ale zamítli mi žádost kvůli nedodržení pravidelných servisních intervalů. (přetaženo asi o 10 000 km). V aut. servisu jsem se s nimi asi hodinu hádal, aby to vůbec sepsali, nafotili a poslali do MB. Druhý den přišlo oficiální vyjádření od MB, tak nevím, jak dál se s nimi dohadovat... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduchý. Ser na ně

No jo, těšil jsem se na nové 5. dveře :( Tyhle vypadají hrozně, jak to tam hnije :-/ Stejně je to vyjebávka s námi - s vlastníky Superbů... Slibují 10 letou záruku, kterou ale podloží tolika podmínkami, že je nemá šanci nikdo "normální" splnit. Pouze ten, kdo jezdí opravdu dle jejich pravidel do aut. servisů přesně dle intervalů... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a když budeš celou dobu jezdit do autorizáků, tak Ti to zaplatí ten kufr pětkrát, než když si budeš měnit oleje a díly sám. Nemá cenu se s nima dohadovat, u nás jsou služby úplně v hajzlu, všichni chtějí jen vydělávat maximálně peněz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zkoušel jsem argumentovat s tou vyhláškou Evropské Komise z 1. 6. 2010, nicméně i tak - neuspěl jsem... Sice mi prošlo, že jsem servisoval vůz v neautorizovaných servisech, ale zamítli mi žádost kvůli nedodržení pravidelných servisních intervalů. (přetaženo asi o 10 000 km). V aut. servisu jsem se s nimi asi hodinu hádal, aby to vůbec sepsali, nafotili a poslali do MB. Druhý den přišlo oficiální vyjádření od MB, tak nevím, jak dál se s nimi dohadovat... :-/

Můžeš přetáhnout 1000Km nebo jeden měsíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...