Přejít na obsah

vady laku,koroze na supu


PetrKV

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

A my jeste nic :)

Jen hrany byly chyceny hrany lemu u zadnich kol tk sem je obrousil plnic a nechal dolakovat a nalepil na to oem tu cirou folii proti kaminkum :)

Ahoj,tu folii jsi koupil primo ve skodovce?Co za ni chteli?Na jedne strane ji nemam,byly tam lakovane dvere a uz to tam nedali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem byl opět ve škodovce auto TUkas. Volal mi vedoucí techniků ať se u nich znovu zastavím.

Vyšel ven, auto si nafotil za všech stran, kilometry, VIN a poškození (korozi). Omluvil se za technika a řekl o něm, že je to debil a že tady je jasná koroze. Pak si ofotil servisní knížku a sepsali jsme zakázku. Teď to odešlě do škodovky na posouzení. Mají na to 30dnů. Podle mého poškození je to na 99,99% víko na výměnu. Prý je to vada superbů. Je tam špatné těsnění kolem lampiček na SPZ.

Ale uvidíme co na to škodovka.

pokud neni nejak opravovane po havarii tak 100procent nove v laku musi byt tve :)

Jinak ten prvni technik v Tukas opravdu dobry,aspo,ze se ti za nej omluvili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže já reklamaci uplatnit nemohu, mám sice servisku ale škoda auto (ikdyž dle blokové vyjímky musí) tak neuznává reklamaci pokud nebylo auto celou dobu servisováno v autorizovaném servisu. Takže teďka sháním víko kufru abych ho vyměnil, nevíte někdo o něčem za rozumnou cenu a v dobrém stavu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, uplně jste mě tímhle znervóznili, tak jsem šel omrknout toho mého supáka a uplně jsem se zděsil. Bubliny mám kolem těch lampiček na SPZ jasně vidět. Čili jestli tomu dobře rozumi, je to turchung ne?

Volal jsem známému ve značkovém servisu a on mi povídá, že to znaj, ale že je problém to reklamovat. Že prej razítka v servisce nestačej, že musí být pravidelná placená kontrola karoserie, kterou samosebou nemám. Tak jak tomu tedy je? Pravidelný servis v aut. mám a razítka taky, ale o nějaké placené kontrole kastle jsem nikdy neslyšel. Začíná mě to srát a to jsem tam ještě ani fyzicky nebyl. Mám dojem, že se rozjíždí nějaké velké kolo hádek a korespondence. Takové ty kecy na prorezivění, aby tomu člověk za chvíli při koupi auta vůbec nevěřil. Mám ročník 2005.

Co vy na to? Díky Clint

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Libore, nenechávej jim příliš času, udělej ze sebe naivku a napiš do Boleslavi dotaz, že je to tak a tak dlouho a že stále nic, no prostě je trochu pobuzeruj a oni se rozhýbou, měl jsem něco podobného s Tukasem a zafungovalo to náramně!!!

Přeju Ti, aby jsi to měl již za sebou. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak celá záležitost se vyjasňuje...mám sice razítka v servisce od autoriz. servisu, ale dával mi je tam známej, co tam maká, což je problém. Prej nejsem v nějaké centrální databázi škodovky, že jsem opravdu autoriz. servis navštívil a tím pádem ztrácím záruku na prorezivění karoserie.

Takže se ptám, ví tu někdo, kolik vyjde takové nové víko kufru?(vč. všeho co se mění, práce, lak)

Pokud mi bude přát štěstí, snad to sehraju alespoň na 50 procent...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes volali z Auto TUkas v Praze 10. A výsledek?

Mám tam připravené a nalakované víko kufru! Výměnu mi udělají na počkání (max. 2hodiny) a můžu být na dílně a dohlídnout si na výměnu! Stačí když zavolám hodinu předem a bude nachystán mechanik který mě hned vezme! lol

Vidím to tak na úterý!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě řekli, abych s tim přijel příští týden, že tam bude reklamační technik, že to nafotí a pošlou to do Mladé Boleslavi na schválení. Pak pokud to projde, tak by to vyměnili. Každopádně je asi dobře údajně, že jsem tam přijel v první fázi, kdy jsou tam jen puchýře, čili zvedlý lak. Ono totiž když se to nechá doslova vyhnít, tak řeknou, že se na to člověk vykašlal a zanedbal údržbu. K té záležitosti kufru se nijak netajili, že je to naprosto běžná věc, ale o jiných místech nic neříkali, i když jsem se jich ptal. Říkali, že tohle je vyloženě bolístka těchto aut, stejně jako zadní dveře u jedničkové oktávy combi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dnes volali z Auto TUkas v Praze 10. A výsledek?

Mám tam připravené a nalakované víko kufru! Výměnu mi udělají na počkání (max. 2hodiny) a můžu být na dílně a dohlídnout si na výměnu! Stačí když zavolám hodinu předem a bude nachystán mechanik který mě hned vezme! lol

Vidím to tak na úterý!

Tak jsi se dočkal - gratuluji, rád se sám podívám, ale fotky můžeš taky hodit - ne? :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl na výměně víka kufru! A závěr? :076:rtfm::fakac:

Na dílně jsem byl jen chvíli a pak jsem si musel něco zařídit a odešel jsem! To jsem neměl dělat! Děs!!! To je banda ..... nevím ani čeho! Víko kufru mám nové ale ty lampičky kde je elektrika a je to celé zoxidované a zrezlé tak mi nechali! Prý to není součást víka! Nechtěl jsem tam našroubovat ten plast co drží SPZ, protože jsem jim řekl, že si SPZ nalepím sám. Plastový držák tam nakonec teda přišroubovali ale SPZ mi tam už teda nedali. Prý jsem jí tam neměl když jsem přijel. Ano neměl, protože jsem ji musel odříznout když tam byla nalepená! A SPZ ležela přitom v kufru. Prázdném!!! Všechno udělali naopak! A prý za hodinu to bude hotové a já jsem přišel za 2 a ještě to nebylo!

A budu psát další mail do škodovky!!! kol103

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A fotky po výměně!

Jen mě zarazilo pár detailů. Na boční straně v tom lomu mi to připadne jako špatně zakytováno. Jsou tam ostré výstupky o které se dá říznout a vím, že to na původním víku nebylo. To auto jsem čistil často a tyto hrany jsem sušil a nikdy jsem si ničeho takového nevšiml.

Koukněte na ty vaše mazlíky a napiště mi jak to vypadá u Vás. Jinak to budu reklamovat!

post-452-036192600 1285004946_thumb.jpg

post-452-038703800 1285004989_thumb.jpg

post-452-024544200 1285005040_thumb.jpg

post-452-045919000 1285005088_thumb.jpg

post-452-043537900 1285005142_thumb.jpg

post-452-009099900 1285005179_thumb.jpg

post-452-019897100 1285005217_thumb.jpg

post-452-085818700 1285005246_thumb.jpg

post-452-090956700 1285005276_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A fotky po výměně!

Jen mě zarazilo pár detailů. Na boční straně v tom lomu mi to připadne jako špatně zakytováno. Jsou tam ostré výstupky o které se dá říznout a vím, že to na původním víku nebylo. To auto jsem čistil často a tyto hrany jsem sušil a nikdy jsem si ničeho takového nevšiml.

Koukněte na ty vaše mazlíky a napiště mi jak to vypadá u Vás. Jinak to budu reklamovat!

Tech par detailu na viku vypada opravdu divne,ale musim rict,ze v mem superbu z r.07 je taky urcite par veci jinych

a mam pocit,ze i horsich,nez bylo na tom z r.04.Ted nedavno jsem se pod kobercem v kufru rizl o takovou ostrou hranu plechu,pak jsem to prohlizel a je tam nekolik mist,ostrych jak nuz.

To v tom starsim supu vubec nebylo,nechapu..

A viko je taky jiny,kdyz budu mit chvili,vyfotim to moje.

Jo a ty lampicky to je zebrota,ze to nevymenej a daj to tam takhle.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě řekli, abych s tim přijel příští týden, že tam bude reklamační technik, že to nafotí a pošlou to do Mladé Boleslavi na schválení. Pak pokud to projde, tak by to vyměnili. Každopádně je asi dobře údajně, že jsem tam přijel v první fázi, kdy jsou tam jen puchýře, čili zvedlý lak. Ono totiž když se to nechá doslova vyhnít, tak řeknou, že se na to člověk vykašlal a zanedbal údržbu. K té záležitosti kufru se nijak netajili, že je to naprosto běžná věc, ale o jiných místech nic neříkali, i když jsem se jich ptal. Říkali, že tohle je vyloženě bolístka těchto aut, stejně jako zadní dveře u jedničkové oktávy combi.

Dalsi slabe misto jsou sloupky prednich dveri,hned od te cerne gumy u oken.Taky se tam delaji bublinky.Ale nevim,co s tim delaji na zaruku,to asi lakují,tezko by dali nove dvere..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...