Přejít na obsah

vady laku,koroze na supu


PetrKV

Doporučené příspěvky

Sleduji,kde na mem supu 1,9Tdi elegance 2004 uz vylezla koroze,nebo nejake bubliny.Mam to na zadnim viku kufru u tech lampicek na spz,tam uz je to pekne "nabublane" .Bublinku uz mam i vzadu na viku kousek od znaku.

Dalsi kde se zveda lak je na obou prednich dverich na sloupku zacina to od gumove listy.Taky male bublinky.

Nekde jsem tu o tom necetl.

Ale co takhle koukam na jine superby vidim,ze to maji i o dost novejsi kusy.

Jak jste na tom?

Editováno: , autor: PetrKV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapci,mám pro Vás možná,nebo spíš zcela určitě dobrou zprávu,tak doufám,že tady toto téma pořád prolejzáte;-)

Jakákoliv vada,nezpůsobena váma,viz liška na víku kufru nad SPZ lze vyreklamovat. Třeba na to byla svolávací akce a mění to zadarmo,jelikoš je na kastli výše zmíněná 10ti letá záruka.

Takže pokud chcete,zajděte si do škody. Já jsem se jenom o tom zmínil a hned mi říkal,že to opraví ;-)

Tož tak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já mám supa dotaženýho, bez servisky a je to úplně jedno. Rozhodující je, že na všechny jedničkový supy dávají desetiletou záruku... když si tam klikneš na odkaz níže, kde je "vyloučení plnění", tak se tam o nutnosti pravidelného servisu (vedení servisky) vůbec nepíše... :kol-65:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze chlapci, jak jsem cekal... Odpoved velmi ochtneho pana ve skodovce byla: "pokud nemate servisku vyplnovanou neustale (jinak receno pokud s kazdym prdem nejezdim k nim) nemuzeme vam to vymenit, klasicka zaruka je 2 roky, vse ostatni je nad ramec a pokud chcete mit i ostatni zaruky musite mit servisni knizku" takze nic... a jeste mi rekl "nemate zac" a pritom jsem mu ani nedekoval - debil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...