Přejít na obsah

Loketní opěrka mezi předními sedadly


ferda25

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Mohl by mi prosim vas nekdo zmerit rozmery ramecku co je okolo hodin a tlacitek na vyhrev sedacek (az ten venkovni - ten cerny matny) jak je na obrazku ?

EDIT: A pokud je ten ramecek kuzeloviteho tvaru (coz z te fotky nejde videt), tak prosim o zmereni horni a dolni sirky toho ramecku

post-3278-0-51291900-1295628744_thumb.jp

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

Zdravim. Dnes som upratoval a nadvihol som laktovu opierku no ked som ju chcel dat dole asi 6cm od vodorovnej polohy mi ju nieco blokovalo.. tak som sa a tym hral az som zatlacil a nieco som pocul dnu odletiet. Nato skusam polohovanie a to mi nefunguje. Strasne ma to stve lebo polohovanie vyuzivam stale. Teda mali stie niekto nieco take popripade co vsetko je potrebne dat dole aby som videl cosom zlomil... dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popolník , display , sú tam nejaké 4 20tky torxy a potom zadný panel dole , potom záleží ako to chceš rozobrať , vpredu zhodiť bočné kryty , rámik okolo šaltápky , vypínače , nejaké tie šrobiky a máš to von 

post-51372-0-55470100-1399563499_thumb.p

post-51372-0-75358900-1399563606_thumb.p

post-51372-0-27574200-1399563636_thumb.p

Editováno: , autor: suri.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za navod. Tak som sa teda nato pozrel a dostal som sa az k uchytenie opierky. Problem je ze ten zubok ktory drzi polohu je na oboch stranach zlomeny a neviem ani vybrat ten cely pliesok lebo mi pride ako zalisovany spolu s laktovou vid foto. Je tam iba ten okruhly dzindzik a neda sa to ani srubovat ani nic teda ani to nemozem vybrat von. A dalsia otazka je vobec v etke takyto nahradny diel alebo som s polohovanim laktovej opierky skoncil?

post-83570-0-89757300-1399720546_thumb.j

post-83570-0-46301400-1399720574_thumb.j

post-83570-0-60016400-1399720621_thumb.j

post-83570-0-82117000-1399720652_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ako sa teda rozoberie? Vidis ako je prichytena k stredovemu tunelu na mojich foto. Teda ziadne sroby. Ako to teda pojde dole? A vies mi dat nejake cislo objednavavie alebo nieco podla coho mozem hladat? Potom cela laktovka sa meni spolocne aj s tym plieskom co ma tu zarazky na polohovanie ktore mam ja zlomeme?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za info. Teda pojdem sa opytat do skody co to bude stat. Mam cierny interier s alcantarou tak treba mi tu opierku v ciernej kozenke. Neviem teda ci si mal umysel do toho textu vlozit link hdilo ma to na superskoda.com ale s errorom . Teda neviem suri ci si chcel hodit link kde predavaju tie opierky ak ano budem povdacny

Editováno: , autor: kerky18
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam ziadne odkazy len to co je na nete , nikdy som to na superbe neriešil ., raz zlomenu na octavii - oprety chlap o otvorenu laktovku plnou silou a raz praskajuca na OII 2004 s kovovym zaistovanim  , ine nič ... vždy som to rozoberal kvoli Constructu , co mi pripomina ze jeden originál na SII Automat tu mám ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...