Přejít na obsah

pomoc


Pietro20

Doporučené příspěvky

Keď sa chceš dostať za ten velky plech musiš okno uvolniť smech.sťahovania je to pod tou velkou gumovou zaslepkou dole v strede.Spusti okno až v tej diere uvidiš biely valček.No ked sa lepšie pozrieš tie vlčeky su dva.Vytiahni ich vhodnou skrutkou.Nezabudni zaistiť okno paskou.Potom to je už jednoduche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ja jsem to uz jednou rozebiral - nevis do ceho jdes. Je to hruza. No, jsou tam sroubky po obvodu a pak tam je jeste nekolik nytku. Myslim, ze jsou 2. Nejsem si tim ale jistej. Ty musis vyvrtat, abys sundal ten blbej plechovej nesmysl. Tim se dostanes na mechanismus okna. Nejcastejsi zavada (mas-li zavadu) je, ze se pocucha lanko ktery drzi okno. Kazdopadne ti preju pevne nervy.

<_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to jednou mel rozebrany kvuli rozbitymu zamku LZ dveri. Odvrtavat jsem nic nemusel, myslim ze novejsi Fabky to uz ale maj prinejtovany, coz neni tvuj pripad. Jak pise vikino1 je nutne vyndat ten cep co drzi okno, s tim jsem mel asi nejvetsi problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to jednou mel rozebrany kvuli rozbitymu zamku LZ dveri. Odvrtavat jsem nic nemusel, myslim ze novejsi Fabky to uz ale maj prinejtovany, coz neni tvuj pripad. Jak pise vikino1 je nutne vyndat ten cep co drzi okno, s tim jsem mel asi nejvetsi problem.

..okno je pohoda ked vieš ako na to. trochu som nad tym badal su to take dva valčeky v sebe, ten menši čo je v tom väčšom ma dieru a tam som jemne nešroboval šrob do dreva a vytiahol ho von, ten velky potom ide pohodovo -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...