Přejít na obsah

Kontrolky (signalizace) otevřených dvěří a kufru


rajtar

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Dobry den. Chcel by som od vas radu. Moj problem je: Nefunguju mi varovne svetla vo dverach. Ziarovky su samozrejme dobre. ALE nefunguje mi mikrospinac v soferovych dverach (planujem ho vymenit). Ostatne funguju. Je mozne ze koli prave tomuto spinacu nesvietia svetla vobec? Myslim tym ze nesvieti varovne svetlo ani na dverach spolujazdca po otvoreni spolujazdcovych dveri. Ako to ma vlastne fungovat? Pri otvoreni dveri svietia svetla zvlast ? Alebo svietia obe svetla naraz bez rozdielu nato ktore dvere su otvorene ? Mam fabiu rok vyroby 2000.. Dakujem za akukolvek radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

Dobrý večer!Měl bych malý dotaz.Kamarád pořídil F1 face elegance(CZ) 2005 a svítí mu kontrolka otevřených dveří (když jsou otevřeny) pouze při zapnutém zapalování.Bez klíčku nic.Já mám F1 před face elegance (DE)2002 a když mám otevřeno tak mi svítí nezávisle na klíčku.Je to nová vlastnost od face nebo to má špatně nakódované?díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj chtěl bych se zeptat jak se kódují kontrolky? např: mám v autě natahaný dráty ke kontrolce otevřených dveří mikro spínače ve dveřích, pojistku origo z výroby ale kontrolka nefunguje tak mě napadlo jestli ji není potřeba nějak na kódovat ale jak? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakodovat ide ak si dobre pamatám tak kontrolka bezp. pásov,kontrolka  hladiny v nádrzke ostrekovacov.

 

Kontolka otvorenych dveri a kufra je riadena cez CAN BUS a treba k tomu prislusny palel pristrojov. Obsahovali to vybavy Elegance a myslim aj Comfort.

Pripadne tu je este jeden postup pre fajnsmekrov   :kol-130:  ale panel pristrojov musel mat PP a  človek pevne nervy .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, koupil sem fabii combi 1.4 16v 74kw, 2002  Komfort a po pár dnech jsem zjistil závadu, že mi při otevřených dveří nesvítí kontrolka na palubovce, všechno ostatní na otevření reaguje jako stropní světlo či světla ve dveřích, v manuálu jsem četl, že se má rozsvítit kontrolka doprovázená zvukovým signálem,ani při otočení klíčkem tam nesvítí, všechny pojistky jsou ok. Nevíte kde by mohla být zrada? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, koupil sem fabii combi 1.4 16v 74kw, 2002  Komfort a po pár dnech jsem zjistil závadu, že mi při otevřených dveří nesvítí kontrolka na palubovce, všechno ostatní na otevření reaguje jako stropní světlo či světla ve dveřích, v manuálu jsem četl, že se má rozsvítit kontrolka doprovázená zvukovým signálem,ani při otočení klíčkem tam nesvítí, všechny pojistky jsou ok. Nevíte kde by mohla být zrada? děkuji

http://forum.skodahome.cz/topic/67344-mikrosp%C3%ADna%C4%8D-z%C3%A1mku/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...