Přejít na obsah

Kolísání otáček nereaguje plyn..


Vrbi

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

potřebuji poradit...už podruhé za tři dny se mi stalo jednou při rozjíždění, podruhé za jízdy jako by se dusil motor..kolísají otáčky nahoru a dolů a skoro nereaguje plynový pedál, jen minimálně (max 10km/hod) ..asi po půl minutě se to uklidní a vše je zase v pořádku..bohužel se mi to stalo při rozjezdu na vedlejší silnici na křižovatce a nic moc pocit:( čím by to mohlo být? S motorem mám problémy i při rozjíždění asi dva roky..první minutu se jako kdyby dusí, nezabírá pořádně plyn...a pak je vše v pohodě. Nemůže to nějak souviset? Měnil jsem teplotní čislo, měnil palivový, vzduchový filtr, kontroloval škrtící klapku, lambda sondu, čidlo nasávání vzduchu, svíčky..a nic se nespravilo..díky moc za rady...hlavně mě teď zajímá ten prvné problém, mám strach abych neskončil trčet někde na křižovatce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Dobrý den,

potřebuji poradit...už podruhé za tři dny se mi stalo jednou při rozjíždění, podruhé za jízdy jako by se dusil motor..kolísají otáčky nahoru a dolů a skoro nereaguje plynový pedál, jen minimálně (max 10km/hod) ..asi po půl minutě se to uklidní a vše je zase v pořádku..bohužel se mi to stalo při rozjezdu na vedlejší silnici na křižovatce a nic moc pocit:( čím by to mohlo být? S motorem mám problémy i při rozjíždění asi dva roky..první minutu se jako kdyby dusí, nezabírá pořádně plyn...a pak je vše v pohodě. Nemůže to nějak souviset? Měnil jsem teplotní čislo, měnil palivový, vzduchový filtr, kontroloval škrtící klapku, lambda sondu, čidlo nasávání vzduchu, svíčky..a nic se nespravilo..díky moc za rady...hlavně mě teď zajímá ten prvné problém, mám strach abych neskončil trčet někde na křižovatce..

Mám úplně ten samý problém, také 1,4 MPi 44Kw, motor AZE

projevuje se to častěji poslední dobou, několikrát týdně. Všechny filtry měněny, lambda sonda, škrtící klapka vyčištěna, palivový měněn před měsícem, od té doby se to trochu zklidnilo, ale stále to dělá 1x za dva dny cca.

zajímavé je, že to kolísaní otáček a sešlapnutím plynu(plyn nic nedělá a otáčky padají pozvolna) je při teplém i studeném motoru, je to uplně jedno, děje se to velmi nepravidelně. už nevím co bych měl vyměnit:( poradí někdo?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

a co hovori diagnostika??

JAK TADY PÍŠE KOLEGA,VYMĚN URČITĚ SNÍMAČ OTÁČEK A BUDE TO OK.MĚL JSEM TENTO PROBLÉM TAKÉ U FELICIE KDYŽ MI HO V SERVISU UTRHLI A DALI MI TAM SICE NOVEJ,NEORIGINÁL A JEŠTĚ Z TÉ NOVĚJŠÍ FELDY A DĚLALO MI TO PŘESNĚ JAK PÍŠEŠ.PAK JSEM SEHNAL STARŠÍ ORIGINÁL Z TÉ STARŠÍ FELDY CO JSEM MĚL IJÁ A HURÁ PROBLÉM BYL FUČ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...