Přejít na obsah

Vyměna žarovek v světlech


SuperBone

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Chtěl jsem vyměnit žárovky obrysových světel v SuperB I. 

Servo plast kryt jsem oddělal a i nad levým světlem plast trubici, ale  s žárovkou ať jsem otáčel jakkoliv do stran, tak se neuvolnily...

Jak tedy odinstalovat staré a dat nové žárovky?

Děkuji za stručné odpovědi SuperBone.

post-44886-099563800 1284806197_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...

Ahoj kluci mám dotaz k potkávačkám - svítí mi strašně málo (halogen H7). Na technický mi řekli, že to mžourá, proti ostatním autům co tam měli, že to svítí sotva polovičně. A já od toho vůbec nevidím.

Napadají mne dva důvody:

1) Při pohledu na kulatou "čočku" potkávaček zvenku je mléčná a úplně matná - má to tak být, nebo má být čirá a je něčím zasviněná/zašlá????? Pokud ano, dá se to nějak vyčistit aniž by člověk rozebral půl auta??

2) Mám tam nějaký noname žárovky od benzínky, můžou svítit naprd. Koupil jsem si nový Osramy s 50% větší svítivostí. Než je tam ale dám, chtěl jsem se tu na tohle zeptat...

Alespoň kdybyste doma mrkli na ty potkávačky, jestli taky máte tu čočku mléčnou a matnou, nebo jestli to mám fakt zasviněný.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

ahojte do auta sa moc nevyznam a chcel by som si vymenit žiarovky v prednych svetlach ale neviem ako mam odmontovat to sacie potrubie. nevidim tam ziadne šroby a v manualy je len demontovať ale žiadny navod. možno som lama ale radšej sa opýtam skúsených. dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...