Přejít na obsah

prenastavenie zle nastavených rozvodov octavia TDI


turboss

Doporučené příspěvky

Prochy na to čerpadlo čo si sa pýtal vyšie že prečo sme ho menili, no typ ti neviem povedať viem že to je z seatu leona asi alebo toleda, a bol to tiež typ motora AGR, auto nechcelo ísť do otáčiek a pri pridaní plynu všetko trepotalo a išiel len biely dym, povedal chalanisko že čerpadlo kaput tak mi zohnal 3 čerpadlá a iba toto čo mám tam pasovalo vraj,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravím páni, dnes som si napichol auto na noťas a robím diagnostiku akčných členov motora, arelé malého topného výkonu pri teste necvakalo ani rele velkého topného výkonu, má to cvakať ? zrejme jo ked je to relé .... a pri čítaní mi vyhodilo RJ motoru že je zablokovaná a napájení svorky 30 a príliš malé napetí, tomu motoru jebe ja ho jebem ja už neviem čo s ním, musím to asi kontaxom vystriekať alebo čo... poradte dakto dačo ak vás napadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...