Přejít na obsah

Vytekanie chladiacej kvapaliny


scevo

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám problém, pred týždňom mi kontrolka chladiacej kvapaliny na mojej fabii I. 1.4 zacala blikať a pípať. Otvoril som kapotu a zistil ze hladina chladiacej kvapaliny je 2cm pod ryskou minimum. Kúpil som, dolial a dúfal že to bude ok. Nebolo, po týždni a pol opäť kontrolka, otvoril som kapotu a kvapalina zas pod minimom. To som si už ale všimol aj mláčku pod autom. V autách sa nevyznám, tak vás poprosím skúste posúdiť čím to môže byť, a čo to bude stáť.

Prikladám aj foto.

Edit: Vyteká to ako to vidiet na strednej fotke zo spoja pod remeňom (neviem ci jo to sucast motora alebo co)

post-44915-029349700 1286617828_thumb.jp

post-44915-000468400 1286617839_thumb.jp

post-44915-008211600 1286617850_thumb.jp

Editováno: , autor: scevo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží co to je za motor. Obsah .Kód motoru.A potom kde ji koupíš + jednou tolik co stála pumpa je cena za práci.To je asi taková zkušenost s cenama.Ale pokud to zvládněš sám tak pak jen pořizovací cena dílu.Popřípadě pokud ti to někdo udělá melouchem tak je to na domluvě mezi váma.Pokud se nepletu tak by to mělo bejt tohle origo a pak je tam ještě možnost čína za 600kč.Ale to raděj nebrat.

http://www.cc-autodily.cz/cerpadlo-vodni-1-0-1-4?kod=047121013R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je vše suchý tak to bude pumpou okoukni to za tepla po jízdě to by mohlo bejt vidět odkud to rosí a většinou tam bejvá vidět stopa po fridexu zašedlý někdy lehce narezlý fleky stejkance.A v horším případě je vidět jak to už teče.

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to na motoru 1.4 MPi 44 kW typ AZF stálo v origo Škoda servisu 2 500 kč.

To sem měl origo pumpu, Novou chladící kapalinu G12++ - neředěnou (cca do -40°C) a práce.

Čínskou seženeš tak za 800 kč. Dokonce mi ji nabízeli i za 600. Ale čínu nekupuj, bo origo pumpa mi vydržela 170 000 km. Čína klukům nevydržela ani 40 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...